Κεντρική Διεθνή Ευρωλίγκα Μπασκόνια: Στην πόρτα της εξόδου στέκεται ο Ν’Νόκο

Μπασκόνια: Στην πόρτα της εξόδου στέκεται ο Ν’Νόκο

Μπασκόνια Ννόκο

Την πόρτα της εξόδου φαίνεται να βλέπει ο Ν’Νόκο στη Μπασκόνια. Η ομάδα του Ντούσκο Ιβάνοβιτς, ηττήθηκε από τη Γκραν Κανάρια σε ματς για την ACB. Σε αυτό το ματς ο Λάντρι Ν’Νόκο, δεν αγωνίστηκε δευτερόλεπτο, επιβεβαιώνοντας τα Ισπανικά ρεπορτάζ.

Συγκεκριμένα, όπως αναφέρει το «noticiasdealava», αλλά και η Marca, ο Καμερουνέζος ψηλός διανύει τις τελευταίες του ημέρες στη χώρα των Βάσκων. Όπως αναφέρουν τα εν λόγω δημοσιεύματα, ο Ν’Νόκο έχει περάσει από το να παίζει 18 λεπτά με τη Ρεάλ Μαδρίτης πριν από δύο εβδομάδες στο να μένει στο παρκέ 3:46 κόντρα στην Ουνικάχα την περασμένη Κυριακή, σε έναν αγώνα στον οποίο δεν βγήκε στο δεύτερο ημίχρονο. Ακόμα αγωνίστηκε 4:33 εναντίον της Μπάρτσα στο Παλάου την Πέμπτη. Όπως όλα δείχνουν ο Ιβάνοβιτς δεν εμπιστεύεται πλέον τον παίκτη του.

Περισσότερα από Αναστάσης Κατσαβός

Κάτας: «Δείξαμε χαρακτήρα και είμαι υπερήφανος»

Απόλυτα ικανοποιημένος ο Όντετ Κάτας για τη νίκη της Μακάμπι. Ικανοποιημένος για την αντίδ…