Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των παιχνιδιών των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος  Όμιλος – 1η  αγωνιστική

Αποτελέσματα

Παναχαϊκή-Καλαμάτα 57-74

Διαγόρας Ρόδου-Ήφαιστος Αχιλλέας 71-44

Δίων ο Κυπαρισσεύς-Αίολος Αγυιάς Πατρών 57-75

Εργοτέλης-ΣΔΥ Τρίπολης 62-42

Γλαύκος-Σφήκα Αμαλιάδα 71-76

Αναλυτικά οι αγώνες

Γλαύκος-Σφήκα Αμαλιάδα 71-76

Δεκάλεπτα: 22-22, 41-36, 58-53, 71-76

Διαιτητές: Μαγκλογιάννης, Τσιμπούρης

Γλαύκος (Γκοργκόλης): Διαμαντόπουλος 19 (1), Χουλιάρας 10, Σταθόπουλος 3, Ροκανάς, Σπύρου, Παρασκευόπουλος 3, Καραγγελης 4, Λαμπρόπουλος 13 (2), Παλλαδινός 13 (1), Σιδάς 6 (2).

Σφήκα Αμαλιάδας (Νιπεργιάλης): Συνετός 16 (2), Δασκαλόπουλος 2, Νοέας 17 (1), Μπεκρής 12 (2), Τζίμης 21 (3), Μπουγάς, Πελίγκος 8 (1).

Παναχαϊκή-Καλαμάτα 57-74

Δεκάλεπτα: 11-25, 35-42, 42-59, 57-74

Διαιτητές: Αποστολίδης, Εφραιμίδης

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 7, Κατωπόδης 7, Τριπολίδης 1, Εφέπουλος 6 (2), Νικολάου 11, Κούτρας 5 (1), Τσουλέας 3 (1), Βανδώρος, Λυμπερέας 4, Μπαρδάκας 13, Γιοβάς.

Καλαμάτα: Μπούσι 21 (6), Σαλάι 7, Πολίτης 5 (1), Περρωτής 11, Πεζός 2, Νάκης 20 (1), Μπάκας 8, Φραγγέας.

Εργοτέλης-ΣΔΥ Τρίπολης 62-42

Δεκάλεπτα:19-13, 33-24, 50-32, 62-43

Διαιτητές: Κοτσίρης, Αναστασόπουλος

Εργοτέλης (Βισκαδουράκης): Αναστασάκης 2, Αθανασιάδης 2, Μαϊστρέλης 8(2), Γουμενάκης 3(1), Μπούμπαρης 14, Μανιαδής, Χριστοδούλου 3, Κουμάκης 5(1), Γιαννακόπουλος 4, Χαμηλάκης, Καραλής 16(2).

Δρομείς (Αλικάκος): Παναγιωτόπουλος, Κοκόρης 4(1), Μπαχά 5(1), Μαντικός 9(1), Πασολάρι 2,Μπαλής 8(1), Σινανάι 3(1), Αγγουράς 3, Σακελλαράκος 2, Καρλής 6.

Διαγόρας Ρόδου-Ήφαιστος Αχιλλέας 71-44

Δεκάλεπτα: 25-6, 43-12, 62-25, 71-44

Διαιτητές: Καψιώχας, Αδαμόπουλος

Γ.Σ. Διαγόρας (Καλαϊτζίδης): Κουρμαδιάς, Καταβαίνης Κ., Καράβας 5(1), Μαρουλλάκης 7(1), Χατζηδημητρίου 4, Καταβαίνης Χ.11, Μητσού 10(2), Δερμιτζάκης 13(1), Κανύχης 4, Γιακάι, Καταβαινης Σ. 2, Σκλήβας 15.

Ήφαιστος/Αχιλλέας Αιγίου (Γιούπης): Γιαννούτσος 4, Μανωλόπουλος, Βεργανελάκης 5, Κεφαλάς 8, Ιατρόπουλος, Χριστοδούλου 1, Τσογκίδης, Γκόβας 6, Καραγιάννης 1, Ντουλές 17(3), Τσεκλένης 2.

 

Δίων ο Κυπαρισσεύς-Αίολος Αγυιάς Πατρών 57-75

Δεκάλεπτα: 12-18, 26-38, 45-58, 57-75

Διαιτητές: Μπούκας, Δημουλάς

Δίων Κυπαρισσίας (Ρουστέμης): Κωνσταντινόπουλος 6, Γιαννόπουλος 10 (1), Α. Κλεφτάκης, Μπουσιούτας, Λαμπίρης, Καμαρινός 7 (1), Τζαγισβίλι 5, Καραγιαννίδης 14 (1), Μίχος 1, Γ. Κλεφτάκης, Γιαννόπουλος 2, Ευαγγελούσης 13.

Αίολος Αγυάς (Παπαδημητρίου): Χατζόπουλος 1, Βουρνάς 5 (1), Βαλαής, Γιαννικόπουλος 1, Κωνσταντούλας 3 (1), Θανόπουλος 12 (2), Παπαβασιλόπουλος 14 (2), Μαναβόπουλος 21 (1), Κάλλης 6, Αγγελακόπουλος 10 (3), Θεοδωρόπουλος, Γοργότσης 2.

Βαθμολογία

1. Διαγόρας Ρόδου 2

2. Αίολος Αγυιάς Πατρών 2

3. Διαγόρας Ρόδου 2

4. Εργοτέλης 2

5. Σφήκα Αμαλιάδα 2

6. Γλαύκος 1

7. ΣΔΥ Τρίπολης 1

8. Δίων ο Κυπαρισσεύς 1

9. Ήφαιστος Αχιλλέας 1

10. Παναχαϊκή 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 31/10)

Ηφαιστος/Αχιλλέας – Παναχαϊκή

Αίολος Αγυιάς – Διαγόρας Ρόδου

ΣΔΥ Τρίπολης – Δίων Κυπαρισσίας

ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας- Εργοτέλης

ΣΚ Καλαμάτα – Γλαύκος

 

 

2ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Παπάδος Γέρας-Κορωπί 51-49

Τελεθριακός-Πικέρμι 83-72

ΦΟ Βροντάδου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου 85-86 (παρ.)

Πορφύρας-Δάφνη 80-84

Ίκαρος Καλλιθέας-Μίλωνας 75-79

Αναλυτικά οι αγώνες

Πορφύρας-Δάφνη 80-84

Δεκάλεπτα 16-29, 37-44, 58-62, 80-84

Διαιτητές: Σκάλτσης, Γρίβα

Πορφύρας (Λειβάδης): Κυριακόπουλος 9(1), Γεωργούλης 6, Μπάρκας 23(2), Γουρδομιχάλης, Χαντζόγλου 5(1), Γκαϊντάσοφ 12(2), Καπατσούλιας, Παπαδόπουλος 7, Πουρνάρας 7, Συμεωνίδης 11, Κωνσταντίνου.

Δάφνη: Τζιβελέκας 28(3), Κούλιος, Καραχάλιος, Πίνης 1, Κερασοβίτης 8(1), Αναγνώστου 4. Μουστόπουλος 23, Πετρόπουλος 9(2), Μέλιος 11.

ΦΟ Βροντάδου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου 85-86 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 28-14, 45-32, 59-52, 77-77 (κ.α), 85-86

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος, Τσάλας

ΦΟ Βροντάδου (Αμέντας, Εσκίδης) Κιρκινέζης 5(1), Φίλος, Λαμπρινούδης, Λεγάτος 10(1), Πατελίδας, Αγγελίδης 10, Χατζηλάμπρου 10(1), Σφηκάκης 5, Τσίγγας 1, Παπαγεωργίου 17(3), Καγιαμαρίδης 14(3), Ντιφαντής 13.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας, Συμιακάκης) Κουτσαντωνάκης, Σαμιώτης 4, Ανδρουλάκης 3(1), Σουλίκας 10, Μαλούκος 17, Πορτελάνος, Σπάρταλης, Τσουρής 21(4), Βούλικας 12(1), Τροβάς 13(1), Κουϊμτζής, Ουλουσίδης 6(1).

Τελεθριακός-Πικέρμι 83-72

Δεκάλεπτα: 21-24, 44-41, 59-53, 83-72

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Σπυριδάκης

Τελεθριακός (Τσαούσης, Φώτου): Παπανδρέου, Πανταζής 2, Γκρινιάρης 19, Παπανικολάου, Μητσιμπόνας 12 (2), Τσιριμώκος, Γκιζογιάννης Σωκ. 16, Κιαπέκος 7, Ματάκιας, Γκιζογιάννης Ανδρ. 27(3).

Πικέρμι (Πουλίδης): Γεωργούτσος 15, Στραφιώτης, Σταθάκης, Κούσουλας 20 (3), Ταγάρης 4, Μελάς, Μαμαλίγκας, Καπετάνος 9, Ταφίλη 11 (2), Δαχρετζής 9 (3), Μαλέρδος, Βογιατζής 4.

Βαθμολογία

1. Τελεθριακός 2

2. Δάφνη 2

3. Μίλωνας 2

4. Παπάδος Γέρας 2

5. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 2

6. ΦΟ Βροντάδου 1

7. Κορωπί 1

8. Ίκαρος Καλλιθέας 1

9. Πορφύρας 1

10. Πικέρμι 1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 31/10)

Πικέρι-Παπάδος Γέρας

Βούρειος-Τελεθριακός

Δάφνη-ΦΟ Βροβντάδου

Μίλωνας-Πορφύρας

Κορωπί-Ίκαρος καλλιθέας

 

 

3ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Χαλάνδρι-Ποσειδών Λουτρακίου 74-72

Μύκονος-Πέρα 76-52

ΚΑΠ-Ερμιονίδα 82-59

ΑΕ Δικαίου Κω-Πεύκη 85-90

ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Ελευθερία Μοσχάτου 48-74

Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου

Αναλυτικά οι αγώνες

ΑΕ Δικαίου Κω-Πεύκη 85-90

Δεκάλεπτα: 19-22, 40-39, 67-61, 85-90

Διαιτητές: Κούλης Χ., Παπαγεωργίου Δ.

Δίκαιου Κω (Τζομάκας, Παπούλης): Βάση 12(2), Καραθωμάς 4, Τρύπας 18(2), Γεωργαδάκης, Τριτσάρης 8, Χατζησταμάτης 17(3), Παρβαντώνης 5, Χατζηγιακουμής 6(2), Δρόσος Π., Λάμπρου 15.

Πεύκη (Κτιστάκης): Λέζος 1, Τσακίρης 18(3), Αποστολίδης 9(1), Κορκοσούρας 19(4), Καραδολάμης 10(1), Πατσαντζόπουλος 2, Φιλιππόπουλος 10, Τσούπρος 5(1), Σκάνδαλος 11, Παπανικολόπουλος 5(1).

Χαλάνδρι-Ποσειδών Λουτρακίου 74-72

Δεκάλεπτα: 21-15, 36-35, 56-54, 74-72

Διαιτητές: Λιαρομάτης, Πλέγας

ΑΟΚ Χαλανδρι (Στεφανάκης, Αναγνώστου): Αθανασιάδης,Κονδύλης 16(3), Πασχαλίδης 8, Ανδρουλάκης 6(2), Δημητριάδης 19, Αμπελάς, Φρίμας, Πάργας, Δεμέναγας, Μωραίτης 12(2),Παππάς, Φωτόπουλος 13.

Ποσειδών Λουτρακίου (Νταλίπης): Φραντζέσκος, Δόσης 6(1), Πατουχέας 5, Τσιλομελέτης 33(5), Τουργέλης, Τσαούσης 10(1), Ντίλης, Σακελάρης 18, Χρονόπουλος, Παπαγεωργίου.

Βαθμολογία

1. Μύκονος 4

2. Πεύκη 4

3. ΚΑΠ 3

4. Ελευθερία Μοσχάτου 3

5. Χαλάνδρι 3

6. ΑΕ Δικαίου Κω 3

7. Πέρα 3

8. ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων 2

9. Ερμιονίδα 2

10. Νίκη Αμαρουσίου 2

11. Ποσειδών Λουτρακίου 1

Επόμενη αγωνιστική (3η, 31/10)

Ποσειδώνας Λουτρακίου – ΑΟ Μυκόνου

Πέρα – ΚΑΠ

ΑΟ Ερμιονίδας -ΑΕ Δικαιού

Πεύκη – Τήρων Αγ. Θεοδώρων

Ελευθερία Μοσχάτου – Νίκη Αμαρουσίου

Ρεπό: ΑΟΚ Χαλάνδρι

 

 

 

4ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Aποτελέσματα

ΓΣ Αγριάς-ΓΕ Αγρινίου  72-49

ΓΣ Σοφάδων-Νίκαια Λάρισας 88-78

Σπάρτακος Ιωαννίνων-ΓΣ Αλμυρού 76-69

ΑΟ Τρίκαλα-Αχέρων Καναλακίου 63-49

Αναγέννηση Λαμίας-Αμπελώνας  48-61

Αναλυτικά οι αγώνες

Σπάρτακος Ιωαννίνων-ΓΣ Αλμυρού 76-69

Δεκάλεπτα: 19-19, 42-35, 59-46, 76-69

Διαιτητές: Τσακιράκη, Κωστής

Σπάρτακος Ιωαννίνων (Ρήγγας Ν.): Πρεμέτης 2, Νταλβουτζόπουλος 1, Κολότσιος 5(1), Αναγνωστάκης 26(2), Λαμπρόπουλος 6, Ιωακειμίδης 9 (2), Κύρκος, Σταυρόπουλος 11 (1), Αγγελόπουλος 4 (1), Δήμος 2, Θώδης 8.

ΓΣ Αλμυρού (Νάνης): Κοντοστάθης 17(3), Μυλωνάς, Μαμούρας 2, Παπούλιας 9(1),  Καρπέτης, Πολίτης 22(4), Μασούρας, Χασιώτης 4, Νάκος, Τσαβές 3, Τάσσος 7, Βαλαμούτης 5(1).

ΑΟ Τρίκαλα-Αχέρων Καναλακίου 63-49

Δεκάλεπτα 13-14, 30-27, 46-40, 63-49

Διαιτητές: Γιατρόπουλος, Λυτροσυγκούνης

ΑΟ Τρίκαλα (Παπαδημητρίου): Λεπενιώτης 10, Γκαντιάς 11(1),Τσιτσάνης, Αργύρης 16(2), Αγαπίου, Μαρτζέλης 5(1), Μπέφας, Κωτούλας,Τζιάνης 2, Αθανασόπουλος 19, Φέτσης.

Αχέρων Καναλακίου (Τζομάκας): Σουμπασάι, Ματσάγγας 6,Ροντογιάννης 7(1), Κασκάνης 7(1), Κακιούζης 6, Μακρής, Χρήστου 2, Μπαρτζώκας 8, Δάσκαλος 9(1), Πάνου 4.

Αναγέννηση Λαμίας-Αμπελώνας 48-61

Δεκάλεπτα: 18-23, 26-40, 33-48, 48-61

Διαιτητές: Λιόνας, Θεοδοσόπουλος

Αναγέννηση Λαμίας (Κουμπούρας): Σκαρμούτσος 4, Φετοκάκης 6(2), Λιάπης 6, Αντωνόπουλος 5(1), Κουμπούρας 7(1), Μεϊντάνης 3, Τσιώτας 5(1), Πελεκούδας 2, Διαμαντής 3(1), Χαντζόπουλος, Καλλίλας, Κονταλάτος 7(1).

Αμπελώνας (Γιαννόπουλος): Μπαμπανάτσας, Χαιρετίδης 14(3), Γιώτης 2, Μπιζιάκης, Καραγιάννης, Τσιούλκας 16(2), Βλησσαρούδης 2, Γκιουλέκας 16(3), Αποστολάκης 8, Καράτζιος 3(1), Μπεχλιβάνος.

ΓΣ Σοφάδων-Νίκαια Λάρισας 88-78

Δεκάλεπτα: 24-19, 45-43, 68-63, 88-78

Διαιτητές: Μπούγλος Π., Μπούγλος Ι.

ΓΣ Σοφαδων (Παππάς, Ρίζος): Σακελλαρίου, Δαουλάρης 21(3), Κυριακόπουλος 18(1), Ζωιτσακος Χρ. 9, Παπαϊωάννου 3,Σιαμετης,  Ζωιτσακος Τρ, Αναγνωστόπουλος 22(4), Γκαντης, Μουταρελος 3(1), Ντασιώτης, Δικαρος 12(1).

Νίκαια Λάρισας (Μπελαλίδης): Κάμζελας 4, Παπαδόπουλος, Νταφός, Κουραμας 2, Τουρναβιτης, Καραγιάννης, Ουζούνης, Σπανός 20(4), Χήρας 13(3) , Πασχάλης 18(2) , Ξανθόπουλος 8, Φιλιππόπουλος 13.

Βαθμολογία

1. ΓΣ Αγριάς    2

2. ΑΟ Τρίκαλα 2

3. Αμπελώνας 2

4. ΓΣ Σοφάδων    2

5. Σπάρτακος Ιωαννίνων  2

6. ΓΣ Αλμυρού            1

7. Νίκαια Λάρισας      1

8. Αναγέννηση Λαμίας   1

9. Αχέρων Καναλακίου  1

10. ΓΕ Αγρινίου    1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 31/10)

Αμπελώνας-ΑΟ Τρίκαλα

Αχέρων Καναλακίου-Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΓΣ Αλμυρού-ΓΣ Σοφάδων

Νίκαια Λάρισας-ΓΣ Αγριάς

ΓΕ Αγρινίου-Αναγέννηση Λαμίας

 

 

5ος Όμιλος – 1η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ανατόλια-Ικαροι Γιαννιτσών 76-66

ΑΟΚ Βέροιας-ΦΟ Αριδαίας 69-67

Ναύαρχος Βότσης-Αριστοτέλης Φλώρινας 61-67

Αετοί Βέροιας-Γαλάζιοι  81-64

ΔΕΚΑ-ΑΣ Καστοριάς  85-58

Αναλυτικά οι αγώνες

Ανατόλια-Ικαροι Γιαννιτσών 76-66

Δεκάλεπτα: 30-15, 45-26, 61-48, 76-66

Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Καραβάς

Ανατόλια (Τασουδής, Ηλιάδης): Δημητρόπουλος 20 (4), Βελισσαρίου 19(5), Χρυσανθακης Χ. 6(2), Τασουδης 3(1), Πετσιαβας, Χατζηλάμπρου, Μακαντασης, Ντολοπουλος 4, Καρανωτας 8, Χρυσανθακης Θ. 16 (2).

Ίκαροι Γιαννιτσών (Οκλαλιώτης): Πετρίδης Α. 7(1), Μαρκίδης 11, Παουλεανου 4, Ελευθεριάδης 9(1), Μπογδάνης 11(1), Οκλαλιωτης, Πετρίδης Ν. 20(1), Χαριστος, Παπαδοπουλος, Γουναρόπουλος 4.

ΑΟΚ Βέροιας-ΦΟ Αριδαίας 69-67

Δεκάλεπτα: 16-11, 36-27, 51-45, 69-67

Διαιτητές: Λυγούρας, Σταμπουλής

ΑΟΚ Βέροιας (Γκαμούρας): Πασχαλιδης, Τσαχουριδης, Μελλιος 12(2), Ντουλαβερης, Κοτζαμπασης 3(1), Κολοβος 5, Κασαμπαλής 4, Τριχοπουλος 15(2), Κοχλιαριδης 12(3), Χαραλαμπιδης 18(3).

ΦΟ Αριδαίας (Τζιόμαλος): Ζουριδης, Γιωρτσιος 3(1), Φορογλου 5,Τοπαλιδης, Καραμπεκης 15(1), Πυδαρακης, Θωμαϊδης 2,Μπακιρτζης 8(1), Κανονιδης, Μαρκόπουλος 2, Γκαβεζος 21 (2),Αμπαρης.

Αετοί Βέροιας-Γαλάζιοι 81-64

Δεκάλεπτα: 22-12, 40-24, 62-44, 81-64

Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Αναστασιάδης Γ.

Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Λιόλιος 16 (2), Μπουρδάνος 8 (2), Ζαμπάκας, Γκανάς, Γάτσος, Παπαγρηγορίου 2, Λέφας, Τσακαλέρης 23, Γκίτκος, Μαυρίδης 21 (1), Γαβριηλίδης, Ιωσηφίδης 11 (2).

Γαλάζιοι (Παπαδόπουλος): Ζαφειρούλης, Χριστιάνος, Μεσκούρης 10, Σαχμπατιάν 7, Μούτσιος 4, Παγώνης 6, Καμπούρης 8 (1), Καραθανάσης 8 (2), Μίχος, Αϊμέκε 9 (1), Τζίμας, Γιανναράς 12 (2).

ΔΕΚΑ-ΑΣ Καστοριάς 85-58

Δεκάλεπτα: 24-14, 46-37, 67-48, 85-58

Διαιτητές: Συμεωνίδης, Ντόντης

ΔΕΚΑ (Νικολαΐδης, Ντάγιος): Αποστολίδης 16(4), Τσαμπασλής 2, Τσιμερίκας 6(1), Πιπερτζής, Τσιροπούλης Γ., Τσιροπούλης Μ. 9(1), Ιωαννίδης 15(2), Παλαμίδας, Σαμοντούροφ 22(3), Καλαντζής 3(1), Ζωΐδης 6, Καρυώτης 6.

ΑΣ Καστοριά (Καραταγλίδης): Χότζα 25(3), Μπέγος 7(1), Παπαμαργαρίτης 8(2), Βλάχος 7, Τερσενίδης 5(1), Καλαϊτζίδης, Δημητρόπουλος, Ξάνθης, Κορομπίλιας, Παντελίδης, Παπαδημητρίου 5(1).

Βαθμολογία

1. ΔΕΚΑ  2

2. Αετοί Βέροιας  2

3. Ανατόλια    2

4. Αρισττέλης Φλώρινας   2

5. ΑΟΚ Βέροιας          2

6. ΦΟ Αριδαίας          1

7. Ναύαρχος Βότσης  1

8. Ικαροι Γιαννιτσών  1

9. Γαλάζιοι      1

10. ΑΣ Καστοριάς    1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 31/10)

ΑΣ Καστοριάς-Γαλάζιοι

Αετοί Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης

Αρισττέλης Φλώρινας-ΑΟΚ Βέροιας

ΦΟ Αριδαίας-Ανατόλια

Ικαροι Γιαννιτσών-ΔΕΚΑ

 

 

6ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Αρίων Ξάνθης-Σταυρούπολη  63-69

ΚΑΟ Δράμας-Ελπίδα Αμπελοκήπων  88-46

ΒΑΟ-Ιωνικός Ιωνίας 52-63

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Γαλάτιστας 64-41

Ζέφυρος-Ασπίδα Ξάνθης 35-61

Αναλυτικά οι αγώνες

ΒΑΟ-Ιωνικός Ιωνίας  52-63

Δεκάλεπτα: 10-9 , 31-26 , 43-46, 52-63

Διαιτητές: Κωντσταντινέλης, Δικταπανίδης

ΒΑΟ (Φρύδας): Ταζόπουλος Κ. 2, Μαγής 2, Ταζόπουλος Γ. 17, Ζαχαρίας 2, Πιτσινέλης  12(2), Πισιώτης 13(2), Εξίογλου, Αμανατίδης 4, Νάκος, Καλαϊτζίδης, Καψάλης.

Ιωνικός Ιωνίας (Χριστοφορίδης): Σαρακατσάνος 7, Αγγελόπουλος 5(1), Παναγιώτου 10(2), Ματενίδης 8(1), Τολιόπουλος, Κοτζακιουλάκης, Βαϊράμης, Περιστεράκης 5(1), Ζωγράφος 5, Κεϊσιδης 2, Γιαμούκης 14(1), Αντωνιάδης 8(2).

Αρίων Ξάνθης-Σταυρούπολη 63-69

Δεκάλεπτα: 13-23, 32-41, 44-58, 63-69

Διαιτητές: Παπαθανασίου Στ., Μιχέλης Θεμ.

Αρίων Ξάνθης (Θερμός): Γρούδος 19(4), Θεοδωρίδης 8(2), Χριστοφορίδης 4, Σαβουλίδης 5(1), Καρανικολίδης, Τσίτσος 4, Μπουτσακτσή 10, Ζαμπάκης 11(2), Αρβανιτίδης 2.

Σταυρούπολη (Αμοιρίδης, Μυστιλιάδης): Μάρκου 5, Καδής 3(1), Τετράδης 6(1), Φωτιάδης, Χατζημιχαηλίδης 8(1), Κακαρούδης 10(1), Κουντουρατζόγλου 10(1), Δεληγιάννης 2, Καλαϊτζής, Δασκαλόπουλος 25.

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Γαλάτιστας 64-41

Δεκάλεπτα: 11-12, 27-22, 46-34, 64-41

Διαιτητές: Μπακάλης, Ράπτης

Απόλλων Καλαμαριάς (Πολυμένης): Γκαντίδης Θ. 2, Σμυρλής 8(2), Μπαγκντασαριάν 8, Πολυμένης 10, Λαγός 14(1), Γκοτζαμανίδης 2, Μπακογλίδης 3(1), Σιαμήτρος, Αλεξίου, Φωτιάδης, Μακούλης 14(3), Γκαντίδης Μ. 3.

ΑΟ Γαλάτιστας (Παπαδόπουλος): Καφαντάρης, Καλπαξίδης 8, Σιδηράς, Πομάκης 3(1), Κουλαξής 11, Καζλάρης, Δέτσικας 7, Κωνσταντάς, Σιούλας, Μυλωνάς 2, Ντέμπος  2, Νουκάρης 8(1).

Βαθμολογία

1. ΚΑΟ Δράμας    2

2. Ασπίδα Ξάνθης   2

3. Απόλλων Καλαμαριάς  2

4. Ιωνικός Ιωνίας        2

5. Σταυρούπολη         2

6. Αρίων Ξάνθης        1

7. ΒΑΟ 1

8. ΑΟ Γαλάτιστας  1

9. . Ζέφυρος   1

10. Ελπίδα Αμπελοκήπων    1

Επόμενη αγωνιστική (2η, 31/10)

Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΟ Γαλάτιστας-ΒΑΟ

Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟ Δράμας

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Αρίων Ξάνθης

Σταυρούπολη-Ζέφυρος

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Σταύρος Ιωακείμ
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ούνικς – Ολυμπιακός: Οι διαιτητές της αναμέτρησης [pic]

Γνωστή έγινε η διαιτητική τριάδα της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με την Ούνικς Καζάν για τη…