Οι Φώτης Γουναρόπουλος και Δημήτρης Σαμαράς είναι πολύ πιθανό να συνεργαστούν εκ νέου, δύο χρόνια μετά την κοινή τους θητεία στον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Οι Ικαροι Γιαννιτσών, που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, ετοιμάζονται για διπλό “χτύπημα” με την απόκτηση του Γουναρόπουλου και την ανανέωση της συνεργασίας με τον έμπειρο, Δημήτρη Σαμαρά. Ο Γουναρόπουλος διακρίνεται για το γεγονός πως είναι ένας παίκτης που έχει την δυνατότητα να προσφέρει σε πολλούς τομείς, αποτελώντας έναν αθλητή… πολυεργαλείο. Όσον αφορά τον Σαμαρά, είναι γνωστή η αγωνιστική του ποιότητα, όντας ένας εξαιρετικός σουτέρ.
Η κλήρωση της National League 2
Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της National League 2 Η κλήρωση της National League 2 για τη σεζόν 2024 – 2025 ολοκληρώθηκε...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ