Ο Άρης “άρπαξε” ένα σπουδαίο “διπλό” στη Λάρισα παρά τα προβλήματα που είχε. Ο Βλάντιμιρ Ντραγκίτσεβιτς αγωνίστηκε με πρόβλημα τραυματισμού στη μέση, κάνοντας μάλιστα ένεση πριν το παιχνίδι και στη διάρκεια του αγώνα χτύπησε στο δεξί γόνατο. Αύριο (17/12) θα υποβληθεί σε εξετάσεις. Θυμίζουμε πως ο Μίλαν Μιλόσεβιτς δεν αγωνίστηκε στο σημερινό παιχνίδι με τνη Λάρισα, λόγω των ενοχλήσεων στον αχίλλειο τένοντα του αριστερού του ποδιού και την θέση του στην 12άδα πήρε ο Γιώργος Γεωργάκης.
Άρης: Συνεχίζει με Μποχωρίδη
Παραμένει στον Άρη ο Λευτέρης Μποχωρίδης. Ο Λευτέρης Μποχωρίδης θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Άρη και την επόμενη...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ