Κεντρική Ελλάδα Ε.ΚΑ.Σ.Κ.: Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου Ανδρών

Ε.ΚΑ.Σ.Κ.: Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου Ανδρών

Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ανδρών της ΕΚΑΣΚ προκρίθηκαν οι Εργοτέλης, Ιεράπετρα, Ακαδημία Ρεθύμνου, Αναγέννηση, Ηρόδοτος και Ρέθυμνο.

Δείτε τα αποτελέσματα:

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ 70-46
Διαιτητές: Τσίγκου-Κατσούγκρης
Τα δεκάλεπτα: 22-7, 39-23, 54-38, 70-48
Εργοτέλης (Βισκαδουράκης): Κάτος 9 (1), Γουμενάκης 6 (2), Αντιφυλιώτης, Βερτούδος 5 (1), Μελιδονιώτης 8, Δαπουλάκης 2, Μανιαδής 4, Χριστοδούλοτ 7 (1), Αλεξανδρόπουλος 4, Αντωνογιαννάκης 6, Μητρόπαπας 12 (2), Μπουμπάρης 7.
Μεσσαρά (Δαριβιανάκης): Πατεράκης, Δαριβιανάκης Ε. 6, Βασιλείου 6, Χαραλαμπάκης 4, Κατσαπρακάκης 13 (1), Μακράκης 12 (2), Τσικριτσάκης 3, Δαριβιανάκης 2.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΔΕΙΛΙΝΟ 78-66
Διαιτητές: Βαλούρδος-Γεωργιλάκης
Τα δεκάλεπτα: 18-10, 35-38, 57-58, 78-48
Α.Ο.Κ. Ιεράπετρας (Γαϊτανάκης): Μάλλιαρης 10, Σταυρακάκης, Βασιλειάδης 18 (1), Γαϊτανάκης 12 (2), Πλακογιαννάκης Ε. 13 (1), Καραλάκης 7, Μαντέλλος 11, Σκανδαλάκης 5, Σκαλαίος 2, Πλακογιαννάκης Α., Καναβάκης, Αποστολάκης.
Α.Ο. Δειλινό (Καρκανάκης): Μενεγάκης, Κυπριωτάκης 9, Χλιαράς 3 (1), Λιανδράκης 22 (2), Σαμοθράκης 1, Εκίζογλου 8, Σπηλιόπουλος 9, Μουδάτσος 12 (1), Μητκούσης, Αποστολάκης 1, Κοκκίνης 1.

ΚΥΔΩΝ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 32-50
Διαιτητές: Κώτσου-Πετράκης
Τα δεκάλεπτα: 6-13, 10-10, 13-15, 3-12
Κύδων (Ηλιάκης): Μαγγελάκης 10, Λιονάκης 6(1), Κουλιεράκης, Γεγιτσίδης, Ξηρόφωτος, Χολέβας 7(1), Κυριακίδης, Μανώλης 2, Τζιόλας 7(1), Σφήκας, Πεντάρης, Μπουγάς.
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου (Καλογεράκης-Παπαδάκης-Μαραγκάκης): Στρατάκης 9(2), Ντιντάκης, Μαυρίκος 1, Καμπιτάκης 2, Καλογεράκης 2, Σταματάκης 5, Δραγάζης, Μορφιαδάκης, Μπελεφάντης 13, Φραγκιαδάκης 14(3), Αλετράς 4, Σαμωνάκης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 55-89
Τα δεκάλεπτα: 23-20, 31-48, 45-68, 55-89
Διαιτητές: Μαλαμάς-Σκανδαλάκης
Ηράκλειο (Μακράκης): Μαρκόπουλος 7, Μαρής 9 (1), Περαντωνάκης, Μαματζάκης, Καλλέργης 5 (1), Πετράκης 12, Βογιατζάκης, Κατσούρρι, Καλατζής 12, Βολιτάκης, Πετροσιάν 8, Κατσαράκης 2.
Ηρόδοτος (Νασούφης): Κατσαμάνης 6, Πρωτογεράκης 11, Γεωργιάδης, Λεφής 21 (3), Αναστασάκης 25 (3), Μανουκάκης, Γρύλλης 5 (1), Αποστολίδης 6 (2), Γκουτσίδης 8 (1), Κυρίτσι 3, Καραγιαννάκης.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ-ΟΑΧ 51-73
Τα δεκάλεπτα: 09-11, 18-15, 09-13, 24-16
Ακαδημία Ρεθύμνου (Παπαδογιαννάκης): Φουντοραδάκης, Ζαμπετάκης, Κυδωνάκης, Σαρειδάκης 18(1), Τσικριτέας 4, Παπαδάκης, Δουλγεράκης 14(1), Αναστασιάδης, Κοροβέσης 7 (2), Σειραγάκης 15, Γιάννης 2, Σκανδάλης.
ΟΑΧ (Κατσιάνος): Πυροβολάκης, Πιανάς 5, Καπαδουκάκης, Παπαδάκης 3(1), Στυλιανάκης, Βουρβαχάκης, Κοντογιάννης 11, Κοπίλης, Παπαμαστοράκης 19(3), Πρωτοπαπαδάκης 6 (2), Αναγνώστου 5 (1), Κουτσάβδης 6.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 51-73
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης-Αϊβαλιώτης
Τα δεκάλεπτα: 9-9, 18-29, 32-47, 51-73
Ανδρογέας (Δημητριάδης): Ντογκούς, Παγωνίδης 16 (2), Λυριτζάκης 6, Τζιμπιμπάκης 7 (1), Διλβόης 3 (1), Κοντόσης 1, Καραγιαννάκης 4, Αμπαδιοτάκης 4, Γκέκα11 (3), Σκουλούδης, Νταής 2.
Ρεθυμνο BC (Μητρόπουλος): Ασουμανάκης, Θεοδωρίδης 16 (2), Κούμουλος 11, Κανετάκης 2, Τσαρουχάς14 (3), Ζουμπουλάκης 17, Λαγουδάκης 3, Φωτάκης Γκιουλέας, Μαραυγάκης 8, Κωνσταντινίδης 2, Βαμβακάς.

Το πρόγραμμα της Β φάσης (10/10):
Εργοτέλης-Ιεράπετρα (7)
Ακαδημία BC-Αναγέννηση (8)
Ηρόδοτος-Ρέθυμνο bc (9)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Ελλάδα

Δειτε επισης

Εξαιρετική ανταπόκριση για το “Π.Α.Ρ.ΟΝ.” του Αγγελόπουλου στο Αγρίνιο

Το Αγρίνιο είναι η πρώτη επαρχιακή πόλη που εντάσσεται στο “Π.Α.Ρ.Ο.Ν.” με τις…