Κεντρική Γ' Εθνική Γ΄Εθνική: Η κλήρωση των Βόρειων Ομίλων

Γ΄Εθνική: Η κλήρωση των Βόρειων Ομίλων

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του βόρειων ομίλων της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

2η Αγωνιστική – 25/10/20Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

3η Αγωνιστική – 01/11/20Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

4η Αγωνιστική – 08/11/20Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

7η Αγωνιστική – 29/11/20Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 06/12/20Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

10η Αγωνιστική – 20/12/20Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική – 10/01/21Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

12η Αγωνιστική – 24/01/21Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

13η Αγωνιστική – 31/01/21Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

14η Αγωνιστική – 07/02/21Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

15η Αγωνιστική – 21/02/21Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

16η Αγωνιστική – 28/02/21Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

19η Αγωνιστική – 28/03/21Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20η Αγωνιστική – 04/04/21Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ
ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

22η Αγωνιστική – 18/04/21Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΔΕΚΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΔΕΚΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

10η Αγωνιστική – 24/01/21
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

11η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

14η Αγωνιστική – 28/02/21
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική – 21/03/21
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

17η Αγωνιστική – 28/03/21
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΕΚΑ

18η Αγωνιστική – 04/04/21
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
ΔΕΚΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γλαύκος: Πήρε Χουλιαρά [pic]

Ο Γλαύκος προχωράει τον σχεδιασμό του για τη νέα σεζόν και ανακοίνωσε την απόκτηση του Γιά…