Κεντρική Διεθνή Παγκόσμιο Το πρόγραμμα της ΕΡΤ για τις μεταδόσεις του παγκοσμίου κυπέλλου!

Το πρόγραμμα της ΕΡΤ για τις μεταδόσεις του παγκοσμίου κυπέλλου!

Στην δημοσιότητα δόθηκε σήμερα το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα του παγκοσμίου κυπέλλου, το οποίο θα μεταδοθεί στο σύνολο του από την δημόσια τηλεόραση.

Η ΕΡΤ ανακοίνωσε τα τηλεοπτικά και διαδικτυακά κανάλια με τις αντίστοιχες ώρες που μπορείτε να παρακολουθήσετε τους αγώνες του Μουντομπάσκετ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2

11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr

14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2

15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2

15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2

11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr

14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3

15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3

15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2

15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2

11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2

15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Παγκόσμιο

Δειτε επισης

Όταν ο Γιόκιτς πασάρει σαν… πόιντ γκαρντ (vid)

Η ποιότητά του είναι γνωστή, μπορεί να προκαλέσει πολλά προβλήματα στις αντίπαλες άμυνες σ…