Ο Μπράντον Πολ πραγματοποίησε την πρώτη του επίσημη προπόνηση με τον Ολυμπιακό και ξεκίνησε τη δουλειά για τη νέα σεζόν. Ο Αμερικανός καλαθοσφαιριστής έκανε σχετική ανάρτηση και έδειξε ανυπόμονος για το ξεκίνημα της σεζόν.
Δείτε την ανάρτηση του:
Ο Μπράντον Πολ πραγματοποίησε την πρώτη του επίσημη προπόνηση με τον Ολυμπιακό και ξεκίνησε τη δουλειά για τη νέα σεζόν. Ο Αμερικανός καλαθοσφαιριστής έκανε σχετική ανάρτηση και έδειξε ανυπόμονος για το ξεκίνημα της σεζόν.
Δείτε την ανάρτηση του:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
🔴⚪️🔜 #Olympiacos #Euroleague #Yearse7en
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Brandon Paul (@bpaul) στις
Κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια διαρκείας της σεζόν 2024-2025 Η ΚΑΕ Ολυμπιακός με ανακοίνωσή της έκανε γνωστό πως από σήμερα (26/07) είναι...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑΟι αδερφοί Αγγελόπουλοι τοποθετήθηκαν επί όλων των θεμάτων Η συνέντευξη Τύπου για την παρουσίαση του Σάσα Βεζένκοφ έδωσε και την...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ© 2024 ebasket.gr -