Με τον καλύτερο τρόπο ολοκληρώθηκε και φέτος το Summer Camp της PAO BC Academy. Η τελευταία περίοδος ξεκίνησε με την επίσκεψη του Βασίλη Ξανθόπουλου στις εγκαταστάσεις της Ακαδημίας στο ΟΑΚΑ, συνεχίστηκε με τον Βαγγέλη Σακελλαρίου και τον Θανάση Αντετοκούνμπο, οι οποίοι πέρασαν αρκετή ώρα με τα παιδιά που συμμετέχουν στο camp, συνομίλησαν μαζί τους και έβγαλαν αναμνηστικές φωτογραφίες και ολοκληρώθηκε με την παρουσία του coach του Παναθηναϊκου ΟΠΑΠ, Αργύρη Πεδουλάκη ο οποίος έδωσε συμβουλές στους αθλητές και τις αθλήτριες για την ενασχόλησή τους με το μπάσκετ, το σχολείο αλλά και τη σπουδαιότητα της συνεργασίας που έρχεται μέσω του αθλητισμού.
Αταμάν: «Αν έχεις τον Σλούκα στη σωστή ομάδα, θα απολαύσεις νέα τρόπαια»
Τη δική του απάντηση για τον Κώστα Σλούκα έδωσε ο Εργκίν Αταμάν. Πολλά ήταν τα θέματα που συζητήθηκαν στη σημερινή...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ