Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Πανελλήνιο Εφήβων: To πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Πανελλήνιο Εφήβων: To πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων 2018-2019 έχει ως εξής:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Γήπεδο Νεάπολης

20/04/2019

14.00 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

15.45 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

17.30 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

21/04/2019

14.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

15.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ.

17.30 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

22/04/2019

15.30 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

17.15 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

19.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

23/04/2019

15.30 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ.

17.15 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.

19.00 ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/04/2019

12.00 ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. – ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

13.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ.

15.30 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝ. – ΠΟ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΡΜΙΟΝΗ

Γήπεδο Ερμιόνης

20/04/2019

18.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

20.00 ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

21/04/2019

17.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

19.00 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22/04/2019

16.00 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18.00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ – Π. ΦΑΛΗΡΟ

Γήπεδο Σοφία Μπεφόν

17.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

19.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΟ

ΡΕΠΟ: ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

21/04/19

16.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

18.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

ΡΕΠΟ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/04/19

14.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΙΩΝΕΣ ΑΟ

16.00 ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

23/04/19

12.00 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

14.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

ΡΕΠΟ: ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

24/04/19

10.00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

12.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΙΩΝΕΣ ΑΟ

Load More Related Articles
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

Αγωνία στον Παναθηναϊκό! Απρόοπτο με Καλάθη

Αγωνία επικρατεί στο στρατόπεδο του Παναθηναϊκού, δύο μέρες πριν από το τρίτο παιχνίδι της…