Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Πανελλήνιο Εφήβων: Πρόγραμμα Β’ Φάσης και Τελικής Φάσης

Πανελλήνιο Εφήβων: Πρόγραμμα Β’ Φάσης και Τελικής Φάσης

Α’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, ΚΓ Νεάπολης)

1.ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης

2.ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

3.ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

4.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

5.ΠΟ Ν. Μουδανιών

6.ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

20 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Ασπίς Ξ.

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Πιερικός Αρχέλαος

Νικόπολη-Ν. Μουδανιά

21 Απριλίου

Ν. Μουδανιά-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

Πιερικός Αρχέλαος-Πρωτέας Γρ.

Ασπίς Ξ.-Νικόπολη

22 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Ν. Μουδανιά

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Νικόπολη

Ασπίς Ξ.-Πιερικός Αρχέλαος

23 Απριλίου

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Ασπίς Ξ.

Νικόπολη-Πρωτέας Γρ.

Ν. Μουδανιά-Πιερικός Αρχέλαος

24 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

Πιερικός Αρχέλαος-Νικόπολη

Ασπίς Ξ.-Ν. Μουδανιά

Β’ Όμιλος (Ερμιόνη)

1.ΑΣΠ Προμηθέας Π.

2.ΚΟΜ Πελασγός

3.ΑΟ Ερμιόνης

4.Ακαδημίες Καλαθοσφαίρισης Χαλκίδας

Το πρόγραμμα

20 Απριλίου

Πελασγός-Ερμιόνη

ΑΚ Χαλκίδας-Προμηθέας

21 Απριλίου

Προμηθέας Π.-Πελασγός

Ερμιόνη-ΑΚ Χαλκίδας

22 Απριλίου

Πελασγός-ΑΚ Χαλκίδας

Προμηθέας Π.-Ερμιόνη

Γ’ Όμιλος (Π. Φάληρο «Σοφία Μπεφόν»)

1.ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

2.ΤΑΚ Περιστεριώνας Τήνου

3.ΑΟ Κολοσσός Ρόδου

4.Ίωνες ΑΟ Χίου

5.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης

Το πρόγραμμα

20 Απριλίου

Περιστεριώνας-Κολοσσός Ρ.

Ηρόδοτος-Ίωνες

Ρεπό Αίολος Μυτιλήνης

21 Απριλίου

Ίωνες-Περιστεριώνας

Κολοσσός Ρ.-Αίολος Μυτιλήνης

Ρεπό: Ηρόδοτος

22 Απριλίου

Αίολος Μυτιλήνης-Ίωνες

Περιστεριώνας-Ηρόδοτος

Ρεπό: Κολοσσός Ρόδου

23 Απριλίου

Ηρόδοτος-Αίολος Μυτιλήνης

Ίωνες-Κολοσσός Ρ.

Ρεπό: Περιστεριώνας

24 Απριλίου

Αίολος Μυτιλήνης-Περιστεριώνας

Κολοσσός Ρ.-Ηρόδοτος

Ρεπό: Ίωνες

Τελική Φάση (ΚΓ Ελευθερούπολης)

1 Μαϊου

16.00 Άρης-Ολυμπιακός

18.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Περιστέρι

19.30 Τελετή Έναρξης

20.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Νικητής Α’ Ομίλου

2 Μαϊου

16.00 Νικητής Α’ Ομίλου-Νικητής Β’ Ομίλου

18.00 Περιστέρι-Άρης

20.00 Ολυμπιακός-Νικητής Γ’ Ομίλου

3 Μαϊου

15.00 Άρης-Νικητής Α’ Ομίλου

17.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Νικητής Γ’ Ομίλου

19.00 Ολυμπιακός-Περιστέρι

4 Μαϊου

14.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Ολυμπιακός

16.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Άρης

18.00 Νικητής Α’ Ομίλου-Περιστέρι

5 Μαϊου

10.00 Άρης-Νικητής Β΄ Ομίλου

12.00 Περιστέρι-Νικητής Γ’ Ομίλου

14.00 Ολυμπιακός-Νικητής Α’ Ομίλου

15.30 Τελετή Λήξης

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

ΕΟΚ: Εκλογές στην Λεωφόρο

H προσωρινή διοίκηση της ΕΟΚ ετοιμάζεται για τις εκλογές που θα γίνουν. Λίγες ημέρες έμειν…