Μετά την Ζαλγκίρις, τις ευχές της στον Σαρούνας Γιασικεβίτσιους “έστειλε” και η FIBA. Ο άλλοτε προπονητής του Παναθηναϊκού κλείνει τα 43 του χρόνια και με αφορμή τα γενέθλιά του, “ανέβηκε” μια φωτογραφία του με την Εθνική ομάδα της Λιθουανίας.
Μετά την Ζαλγκίρις, τις ευχές της στον Σαρούνας Γιασικεβίτσιους “έστειλε” και η FIBA. Ο άλλοτε προπονητής του Παναθηναϊκού κλείνει τα 43 του χρόνια και με αφορμή τα γενέθλιά του, “ανέβηκε” μια φωτογραφία του με την Εθνική ομάδα της Λιθουανίας.
Στην Μπαρτσελόνα ο Τζάστιν Άντερσον. Παίκτης της Μπαρτσελόνα είναι με κάθε επισημότητα ο Τζάστιν Άντερσον, με την Ισπανική ομάδα να...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑΟ Γκόρντον Χέρμερτ ανακοινώθηκε από την Μπάγερν Ο Ομοσπονδιακός τεχνικός της Εθνικής Γερμανίας είναι αυτός ο οποίος θα καθίσει στον...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ© 2024 ebasket.gr -