Κεντρική Α1 ΕΣΑΚΕ Το πρόγραμμα από την 17η έως την 23 αγωνιστική

Το πρόγραμμα από την 17η έως την 23 αγωνιστική

Ο ΕΣΑΚΕ παρουσίασε όλες τις λεπτομέρειες για τις αναμετρήσεις της Basket League από 17η ως την 23η αγωνιστική, με το ”αιώνιο” ντέρμπι να πραγματοποιείται στο ΣΕΦ στις 17 Μαρτίου ώρα 17:00.

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 17η έως την 23η αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Betshop Basket League:

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO ΕΡΤ2 live
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ COSMOTE SPORT 4HD live
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-3-2019
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-3-2019
ΣΕΦ 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:45 ΚΥΜΗ – ΠΑΟΚ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:45 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ- ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA Basket League Show ΕΡΤ2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show ΕΡΤ2
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕΚ ΕΡΤ2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-3-2019
ΟΑΚΑ 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΕΥΤΕΡΑ 11-3-2019
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 16:45 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ SPORTS live
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 18:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΑΡΗΣ ΕΡΤ2 live
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΚΥΜΗ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-3-2019
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΡΤ2 live
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ COSMOTE SPORT 4HD live
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 18:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:45 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΑΕΚ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:45 ΚΥΜΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2019
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 25-3-2019
ΟΑΚΑ 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COSMOTE SPORT 4HD live
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO Basket League Show ΕΡΤ2
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΑΡΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 31-3-2019
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ SPORTS live
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:45 ΚΥΜΗ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 18:00 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΑΕΚ ΕΡΤ2 live
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-4-2019
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 17:00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΡΤ2 live
ΣΕΦ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COSMOTE SPORT 4HD live
ΟΑΚΑ 17:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT 4HD live
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-4-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show ΕΡΤ2
OAKA 19:30 ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:00 ΚΥΜΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Μάριος Κώνστας
Περισσότερα σε ΕΣΑΚΕ

Δειτε επισης

Οι αριθμοί του Περιστέρι – Κολοσσός

Το Περιστέρι υποδέχεται το Σάββατο (24/10 17:15) τον Κολοσσό Ρόδου στο κλειστό “Ανδρ…