Οι φίλοι του Άρη είναι παντού… Δεν απουσιάζουν ούτε από το παιχνίδι με το Ρέθυμνο. Στο γήπεδο υπάρχουν περίπου 50 οπαδοί των “κιτρίνων” για να στηρίξουν το σύνολο του Γιάννη Καστρίτη. Στο μεταξύ, όπως αναφέρθηκε στην κρατική τηλεόραση, ο Λάκι Τζόουνς ένιωσε ενοχλήσεις στο προσαγωγό αλλά θα παίξει.
Άρης: Συνεχίζει με Μποχωρίδη
Παραμένει στον Άρη ο Λευτέρης Μποχωρίδης. Ο Λευτέρης Μποχωρίδης θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Άρη και την επόμενη...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ