Κεντρική Β' Εθνική Γκίμας: “Δεν είχαμε την απαραίτητη αυτοσυγκέντρωση”

Γκίμας: “Δεν είχαμε την απαραίτητη αυτοσυγκέντρωση”

dimitris gkimas

Ο Φίλιππος Βέροιας δεν τα κατάφερε κόντρα στην Ελευθερούπολη, καθώς ηττήθηκε με 80-58. Ο προπονητής της ομάδας της Βέροιας, Δημήτρης Γκίμας, τόνισε μετά το ματς ότι η ομάδα του δεν είχε την απαραίτητη αυτοσυγκέντρωση στο δεύτερο ημίχρονο.

Αναλυτικά:

“Είμαστε μια ομάδα που ξέρει και να χάνει και να δίνει το χέρι στον αντίπαλο της. Σήμερα χάσαμε δίκαια από μια ομάδα που παρουσιάστηκε καλύτερη από μας. Ευχαριστούμε για την άψογη φιλοξενία.

Συγχαρητήρια στην ομάδα της Ελευθερούπολης στον κόουτς για την εξαιρετική δουλειά του και στους δυο διαιτητές κυρίους Ταρενιδη και Σιταρίδη για την πολύ καλή διαιτησία τους Οι παίκτες μας προσπάθησαν και τους αξίζουν συγχαρητήρια αλλά στο δεύτερο ημίχρονο δεν είχαμε την απαραίτητη αυτοσυγκέντρωση για να κερδίσουμε το παιχνίδι. Θα προσπαθήσουμε περισσότερο ώστε στη συνέχεια να παρουσιαστούμε καλύτεροι”.

Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δάφνη: Παράπονα για τη διαιτησία με το Αιγάλεω (pic)

Η Δάφνη εξέφρασε τα παράπονα της για τη διαιτησία στον αγώνα με το Αιγάλεω Η Δάφνη δεν τα …