Κεντρική Β' Εθνική “Υποκλίνομαι στους παίκτες μου”

“Υποκλίνομαι στους παίκτες μου”

dimitris gkimas

Ο Φίλιππος Βέροιας πήρε ένα σπουδαίο διπλό, καθώς έκανε τη μεγάλη ανατροπή και κέρδισε τα Φάρσαλα με 76-73. Ο προπονητής των νικητών, Δημήτρης Γκίμας, ανέφερε μετά το ματς ότι υποκλίνεται στους παίκτες του για την πνευματική τους αντίδραση στο β ημίχρονο.

Αναλυτικά:

“Πρώτα να ευχαριστήσουμε την ομάδα των Φαρσάλων για τη φιλοξενία την οποία και θα ανταποδώσουμε. Να τους συγχαρούμε και να ευχηθούμε καλη συνέχεια. Επίσης να δώσουμε συγχαρητήρια στους διαιτητές κυρίους Φουτζηλα και Κοεμτζογλου. Μέχρι τώρα είχαμε διεκδικήσει εκτός έδρας παιχνίδια και τα είχαμε χάσει. Αυτή τη φορά σταθήκαμε πιο αποφασιστικοί και τυχεροί.

Οφείλω να υποκλιθώ στους παίκτες μας για την πνευματική τους αντίδραση στο β ημίχρονο. Η νίκη είναι δική τους. Ο μαραθώνιος όμως συνεχίζεται και την Κυριακή έχουμε παιχνίδι”.

Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δάφνη: Παράπονα για τη διαιτησία με το Αιγάλεω (pic)

Η Δάφνη εξέφρασε τα παράπονα της για τη διαιτησία στον αγώνα με το Αιγάλεω Η Δάφνη δεν τα …