Κεντρική Β' Εθνική “Εμείς νικάμε και τους διαιτητές, άντε γεια σε όλους σας”

“Εμείς νικάμε και τους διαιτητές, άντε γεια σε όλους σας”

agrinio faiakas kerkuras

Το Αγρίνιο πέρασε νικηφόρα από την έδρα των Μαχητών και παρέμεινε στην κορυφή του ομίλου του Βορρά της Β’ Εθνικής. Η ομάδα του Γιάννη Διαμαντάκου πήρε το ντέρμπι στην παράταση, με τους ανθρώπους του συλλόγου να έχουν πολλά παράπονα, πάντως, από τη διαιτησία.

Ο ισχυρός άνδρας του Αγρινίου, Περικλής Γερμανός, με προσωπική του ανάρτηση έβαλε κατά της διαιτησίας των Λ.Καλογερόπουλου και Τσουμαχίδη.

Αναλυτικά:

“Εμείς νικάμε και τους διαιτητές κύριοι. Με ρεσιτάλ απαράδεκτης διαιτησίας η ομάδα μας κέρδισε και τους Μαχητές και τους διαιτητές και όλους τους τριγύρω τους. Άντε γειά σε όλους σας. Τεράστια νίκη με 58-63”.

Λίγο πριν είχε γράψει:

“Με ρεσιτάλ ανεξήγητης διαιτησίας το διαιτητικό δίδυμο έκανε τα πάντα για να γυρίσει το παιχνίδι. Μπράβο στην ΚΕΔ που κάνουν τέτοια αισχη. Τελικό σκορ 51-51 και το ματς στη παράταση
Το σκορ ήταν 47-51 με κατοχή δική μας και τα παιδιά στα 10 δευτερόλεπτα το κατάφεραν και το οδήγησαν στην παράταση. Πραγματικά κρίμα και θλίψη”.

Περισσότερα από Δημήτρης Σιαφάκας
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δάφνη: Παράπονα για τη διαιτησία με το Αιγάλεω (pic)

Η Δάφνη εξέφρασε τα παράπονα της για τη διαιτησία στον αγώνα με το Αιγάλεω Η Δάφνη δεν τα …