Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 25ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 25ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 13 Μαϊου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ν.-ΕΑ Πατρών Ραχιώτης-Αργυρούδης (Ελένης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαρινάκης-Τσακιράκη (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου Ζιώγας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Απόλλων Σμ. Ορφανός Εμμ.-Τηγάνης (Δημητριάδης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Αχαγιά 82 Σπυρόπουλος-Μελισσάρης (Κωστής)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα Λεχ. Μαντήλας-Σταθόπουλος (Ρόζης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ένωση Ιλίου Δελαγραμμάτικας-Μαυρέλης (Παππάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 13 Μαϊου

Εσπέρου 16.00 Έσπερος-Βούρειος Παπαδημητρόπουλος-Μπακετέα (Παπαγιαννόπουλος)

Νίκαιας «Πλάτων» 17.00 Άρης Ν.-Πεντέλη Γιακείμη-Τσολάκος (Ζώης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Σταμάτης Φ.)

Σχηματαρίου 12.00 Ερμής Σχ.-ΟΦΗ Αθανασόπουλος-Τούσης (Δεσάρτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου Φακίτσας-Καρακώστας (Βαρνάς)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-ΑΕΕ Παναγίτσας Φάκαρος-Ντάσης (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 13 Μαϊου

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Φίλιππος Βέρ. Λελούδας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Φουτζήλας-Πράττος (Κηπουρίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Ίκαροι Τρ. Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Εύαθλος Μακ. Ντούρας-Ζαχαριάδης (Δέλλας)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Αγρίνιο Παπαδόπουλος Χαρ.-Ηλιόπουλος (Καλότσης)

Πτολεμαιδας 17.00 Πτολεμαϊδα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 13 Μαϊου

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Αστέρας Σίνδου Καλέσης-Παπανικολάου Ιωάν. (Θωμόπουλος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Δημάδης –Γιαννούλης (Γκουρτζελίδης)

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Παραλυκίδης)

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Σιταρίδης-Γραικός (Μήτσιου)

Καλαμαριάς 18.00 Απολλων Καλ.-Ελευθερούπολη Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Σακελλαρίου)

Ν.Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Γιαβρής)

Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Αίας Ευόσμου Τσούλης-Καρκαλέτσης (Κασαπίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
  • ΠΑΟΚ: Ρεπό λόγω λειψανδρίας

    Διήμερο και αναγκαστικό (λόγω των πολλών προβλημάτων και απουσιών) ρεπό έχουν Σάββατο και …
  • Πέθανε η Κική Δημουλά

    Το απόγευμα του Σαββάτου έφυγε από τη ζωή η κορυφαία Ελληνίδα ποιήτρια, Κική Δημουλά, σε η…
  • Ρέθυμνο – Λαύριο 75-77 (κ.δ. 65-65)

    Τεράστια νίκη για το Λαύριο, το οποίο πέρασε από το Ρέθυμνο, επικρατώντας στην παράταση με…
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του 2ου Νότιου Ομίλου

Ο ΒΑΟΛ Χίου πανηγύρισε ακόμη μια μεγάλη νίκη, καθώς κέρδισε τον Αργοναυτη Τριγλιας Ραφήνας…