Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΟ Μελισσίων Καμήτσος-Λεκατσάς (Ελένης)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ένωση Ιλίου Ζιώγας-Μελισσάρης (Κουλούρης)

ΕΑ Πατρών 17:00 ΕΑ Πατρών-ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ. Μαγκαφάς-Καββαδάς (Ρόζης)

ΔΚΓ Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΟ Αχαγιά 82 Δελαγραμμάτικας-Ισιγώνης (Κοκορδάτος)

Τέντα 17:00 Καλαμάτα 1980-Απόλλων Σμύρνης Λαμπίρης-Ελ Ανύ (Γιαλικάρης)

Γλαύκου 17:00 Γλαύκος-Έσπερος ΑΟΠΑ Παπαφωτίου-Κοτσώνης (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ- ΑΟ Ακράτα Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Φαλούκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Άρης Πετρούπολης Τηγάνης-Ναστούλης (Ευστρατίου)

Κλαδισού 15:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕΕ Παναγίτσας Ραχιώτης-Σιδέρης (Πετράκης Ν.)

Χίου 16:00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Νίκη Αμαρουσίου Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)

Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΟΦΗ Κουτσοδήμος-Ασλανίδης Ηλ. (Ζερβούδης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 15:00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Καρπάνος-Μαρινάκης (Τζουβάρας)

Αταλάντης 17:00 ΑΣ Λοκρός-Ερμής Σχηματαρίου Σκαλτσής-Χρηστίδης Ηλ. (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Παργιαννόπουλος-Δολγύρας (Μυζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-ΓΕ Αγρινίου Τσούλης-Μαλτέσιος (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 ΓΣ Νίκη Βόλου-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Πράττος-Κουκουλεκίδης (Τσιργουλας)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών-ΑΟΚ Βέροιας Κοντογιάννης-Γκούτας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Ι.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 11 Μαρτίου

Αγ. Παύλου Χαλκ. 18:00 Κένταυρος Καλλ.-ΜΑΣ Μαντουλίδης Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικίνας 19:00 ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου Σιταρίδης-Καρκαλέτσης (Παπαγεωργίου)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΑΕ Κομοτηνής Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Πολυχρονίδης)

Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-ΓΣ Ελευθερούπολης Τσιρτσιμάλης-Λουλουδιάδης (Βαφείδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Μακεδονικός Παπαγερίδης-Μελανίδης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-Ορφέας Ν. Σκοπού Λαδάς-Θεοδωρίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαδόπουλος Χ-Αγραφιώτης Γρ. (Σακελλαρίου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Οι καλύτερες φάσεις της ΑΕΝΚ (vid)

Αγωνιστική δράση δεν έχουμε αυτόν τον καιρό λόγω του κορωνοϊού και η ΑΕΝΚ το εκμεταλλεύτηκ…