O Άρης αγωνίζεται αυτή την ώρα στην Τουρκία με αντίπαλο την Μπεσίκτας και στο γήπεδο υπήρχαν οπαδοί που έδειχναν με… περηφάνια κασκόλ του ΠΑΟΚ! Ο “Δικέφαλος” έχει τα ίδια χρώματα με τους Τούρκους, δηλαδή μαύρο και άσπρο και πριν την έναρξη του αγώνα, φίλαθλοι κρατούσαν κασκόλ της ομάδας της Θεσσαλονίκης. Θυμίζουμε πως ΠΑΟΚ και Άρης θα παίξουν το Σάββατο στο “Παλατάκι”.
Ανακοίνωσε Περσίδη ο ΠΑΟΚ
Παίκτης του ΠΑΟΚ ο Νίκος Περσίδης Την απόκτηση του Νίκου Περσίδη (29χρ., 2.01) ανακοίνωσε ο ΠΑΟΚ για τη νέα αγωνιστική...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ