Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος Νότου 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Ναυπλίου: Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Φαλούκας)
Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας: Αντωνιάδης-Τεφτίκης (Ζερβούδης)
ΚΓ Λεχαίου 17:00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ.-ΕΑ Πατρών: Λαζαρίδης-Τηγάνης (Ζάρκος)
Κ. Αχαΐας 17:00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου: Κωνσταντινίδης-Καμήτσος (Ρόζης)
Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980: Χρηστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παππάς)
Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος: Τσακαλογιάννης-Καρπάνος (Θοδωρόπουλος)
Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΚΑΠ: Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος Νότου
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Κοκκινιάς 3ο ΓΕΛ 15:30 Νίκη Αμαρουσίου-Βούρειος Χίου: Λαμπίρης-Μαρινάκης (Ζερδεβάς)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 16:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΑΟΚ Χανιά: Σπυρόπουλος-Κοτσώνης (Δημητριάδης)
Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΕ Πεντέλης: Κοτσιμος-Γεράνιος (Μαχαιριανάκης)
Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Νίκαιας: Τσουμαχίδης-Αβραμίδου (Μόρφη Γιούλα)
Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Λοκρός: Χρηστίδης Ηλ.-Σκαλτσης (Χριστοδούλου Γ.)

Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου
Πετρούπολης 19:00 Άρης Πετρούπολης-Έσπερος: Λύρας-Αθανασόπουλος (Παπαδόπουλος)

1ος Όμιλος Βορρά 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Νικόπολη Πρέβεζας: Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΕ Φαίακας: Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Χαραλάμπης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-Φίλιππος Βέροιας: Λογοθέτης-Μπακετέα (Μπέστιας)
Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Νίκη Βόλου: Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)
ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Πρωτέας Γρεβενών: Εκίζογλου-Λαδάς (Μελανίδης)
ΔΑΚ Περαίας 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος-Ιωνικός Ιωνίας: Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Γρ. (Δέλλας)

2ος Όμιλος Βορρά 
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλ.: Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδενης)
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ: Τζιοπάνος Γ.-Πετανίδου (Φωτιάδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου: Ελευθεριάδης Πλ.-Παπαγεωργίου (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΟ Πολύγυρου: Παπαδόπουλος Χ.-Αργαφιώτης Ιωαν. (Μπρίγκος)
Μακεδονικού 18:00 Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή: Παζόλης-Λελούδας (Αστρεινίδης)
Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΠΣ Ευκαρπίας: Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ: Γραικός-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Απίστευτος ο κόσμος της Αναγέννησης Καρδίτσας (vid)

Η Αναγέννηση Καρδίτσας στα εντός έδρας παιχνίδια της παίζει με… έξι παίκτες, καθώς ο…