Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑΝΑ Α' ΕΣΚΑΝΑ ΕΣΚΑΝΑ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου!

ΕΣΚΑΝΑ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου!

Γνωστό έγινε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΝΑ για νέα αγωνιστική περίοδο, ενώ πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση για το Κύπελλο ΕΣΚΑΝΑ της ερχόμενης σεζόν.

Δείτε το πρόγραμμα της Α’ ΕΣΚΑΝΑ:

Α’ γύρος

1η αγωνιστική (02/10/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΕΡΑ Α.Σ. 0

2η αγωνιστική (09/10/2017)
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

3η αγωνιστική (16/10/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ-Α.Γ.Ο.Γ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.

4η αγωνιστική (23/10/2017)
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ-Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.

5η αγωνιστική (30/10/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

6η αγωνιστική ( 06/11/2017)
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

7η αγωνιστική (13/11/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ-Α.Γ.Ο.Γ. ΠΕΡΑ Α.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ. Α.Ο.-Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

8η αγωνιστική (20/11/2017)
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

9η αγωνιστική (27/11/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

10η αγωνιστική (04/12/2017)
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

11η αγωνιστική (11/12/2017)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΠΕΡΑ Α.Σ.

12η αγωνιστική (18/12/2017)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ-Α.Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

13η αγωνιστική (08/01/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ- ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

Β’ γύρος

1η αγωνιστική (15/01/2018)
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

2η αγωνιστική (22/02/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3η αγωνιστική (29/01/2018)
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4η αγωνιστική (05/02/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

5η αγωνιστική (12/02/2018)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.

6η αγωνιστική (26/02/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ-ΕΝΩΣΗ ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

7η αγωνιστική (05/03/2018)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8η αγωνιστική (12/03/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

9η αγωνιστική (19/03/2018)
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

10η αγωνιστική (26/03/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

11η αγωνιστική (02/04/2018)
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

12η αγωνιστική (16/04/2018)
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ- ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.
ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ “Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.-Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ-Δ.A.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.-Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΕΡΑ Α.Σ.

13η αγωνιστική (23/04/2018)
Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ-ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ.-ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε.-“Ο ΜΙΛΩΝ” Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. “ΠΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

Η κλήρωση του Κυπέλλου της ΕΣΚΑΝΑ:

Α’ φάση (17/09-24/09)
1. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΒΥΕ
3. ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ. U22 BYE
4. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ-EN. N. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
5.. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ U22-ΑΕ ΡΕΝΤΗ
7. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ U22
8. O.K. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
10. ΒΑΡΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ U22
11. IΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. U22-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
12. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ U22 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ U22
13. HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΤΕΡΨΙΘΑ ΓΛΥΦ.

Β’ φάση
14. ΝΙΚΗΤΗΣ 5-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.
15. ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ. U22-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
16. ΝΙΚΗΤΗΣ 1-ΑΟΝΑ
17. Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.
18. ΝΙΚΗΤΗΣ 13-ΝΙΚΗΤΗΣ 10
19. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ BYE
20. ΝΙΚΗΤΗΣ 6-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
21. ΝΙΚΗΤΗΣ 11-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
22. ΝΙΚΗΤΗΣ 12-ΤΑΤΑΥΛΑ
23. Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24. ΝΙΚΗΤΗΣ 4-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
25. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.
-ΒΥΕ ΝΙΚΗΤΕΣ 8, 9 και ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ .

Γ’ φάση
26. ΝΙΚΗΤΗΣ 18-ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ
27. ΝΙΚΗΤΗΣ 25-ΝΙΚΗΤΗΣ 20
28. ΝΙΚΗΤΗΣ 14-ΠΕΡΑ
29. ΝΙΚΗΤΗΣ 23-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
30. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΝΙΚΗΤΗΣ 24
31. ΝΙΚΗΤΗΣ 21-ΓΛΥΦΑΔΑ Ε.Σ.
32. Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΜΙΛΩΝΑΣ
33. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
34. ΝΙΚΗΤΗΣ 8-ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
35. ΝΙΚΗΤΗΣ 9-Π. ΦΑΛΗΡΟ
36. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ-ΝΙΚΗΤΗΣ 16
37. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
38. ΝΙΚΗΤΗΣ 22-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
39. ΝΙΚΗΤΗΣ 17-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
40. ΝΙΚΗΤΗΣ 15-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
41. Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

Δ’ φάση
42. ΝΙΚΗΤΗΣ 31-ΝΙΚΗΤΗΣ 27
43. ΝΙΚΗΤΗΣ 41-ΝΙΚΗΤΗΣ 33
44. ΝΙΚΗΤΗΣ 29-ΝΙΚΗΤΗΣ 34
45. ΝΙΚΗΤΗΣ 30-ΝΙΚΗΤΗΣ 38
46. ΝΙΚΗΤΗΣ 28-ΝΙΚΗΤΗΣ 26
47. ΝΙΚΗΤΗΣ 39-ΝΙΚΗΤΗΣ 40
48. ΝΙΚΗΤΗΣ 35-ΝΙΚΗΤΗΣ 36
49. ΝΙΚΗΤΗΣ 37-ΝΙΚΗΤΗΣ 32

Ε’ φάση
50. ΝΙΚΗΤΗΣ 49-ΝΙΚΗΤΗΣ 45
51. ΝΙΚΗΤΗΣ 47-ΝΙΚΗΤΗΣ 48
52. ΝΙΚΗΤΗΣ 43-ΝΙΚΗΤΗΣ 42
53. ΝΙΚΗΤΗΣ 46-ΝΙΚΗΤΗΣ 44

Final Four
54. ΝΙΚΗΤΗΣ 53-ΝΙΚΗΤΗΣ 50
55. ΝΙΚΗΤΗΣ 52-ΝΙΚΗΤΗΣ 51

Τελικός
56. ΝΙΚΗΤΗΣ 54-ΝΙΚΗΤΗΣ 55

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Κώστας Παπάζογλου
Περισσότερα σε Α' ΕΣΚΑΝΑ

Δειτε επισης

Επίσημο: Επανεκκινεί ο ερασιτεχνικός αθλητισμός

Από εχθές ενημερώσαμε ότι στην σημερινή της συνεδρίαση η επιτροπή των λοιμωξιολόγων θα συζ…