Κεντρική Γ' Εθνική Αυτοί σφυρίζουν στην Γ’ Εθνική

Αυτοί σφυρίζουν στην Γ’ Εθνική

sfurixtres

Όπως κάθε αγωνιστική, έτσι και για αυτήν η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους κομισάριους της Γ’ Εθνικής. Για τον πρώτο όμιλο αυτή θα είναι η 28η αγωνιστικής, ενώ για τον 2ο, τον 3ο και τον 4ο θα είναι η 24η αγωνιστική.

Αναλυτικά οι διαιτητές της 28ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος (28η αγωνιστική)

Κυριακή 7 Μαϊου

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟ Κορίνθου Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα (Μάρκου)

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα – Δάφνη Δαφνίου Νάστος-Μπακετέα (Πολιτόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Άρης Πετρούπολης Καρανικόλα Αλ.-Καρανικόλα Ειρ. (Πίγκας)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Κεραυνός Αιγίου Τσάτσης-Λύρας (Ζάρκος)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πορφύρας Αντωνιάδης-Αθανασόπουλος (Μουζάκης Στ.)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση-Αχαγιά 82 Χατζημάρκος-Κιουλαφάς (Ζερβούδης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Έσπερος ΑΟΠΑ Μακρής-Λουκαράκης (Λημνιάτης)

2ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Σάββατο 6 Μαϊου

Εθν. Αντίστασης 13.00 Πόλις-Ιπποκράτης Μακρόπουλος-Νερομυλιώτης (Τεφτίκης)

Κυριακή 7 Μαϊου

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης Π.-Σκαλτσής (Ναλετάκης)

Δ. Περιστεράκης 17.00 Πανναξιακός-Σαντορίνη Πλιάκας-Αυγερινός

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-Διαγόρας Δρ. Καλογριάς-Μαυρέλης (Παπαγιαννόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου Κουτσοδήμος-Παπαδημητρόπουλος (Δεσάρτης)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-ΑΕ Πεντέλης Καλαϊτζάκης-Τζίμης (Παππάς)

3ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Κυριακή 7 Μαϊου

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 1700 Βίκος Ζαγοροχώρια-ΜΓΣ Απόλλων Καλ. Ντόγκας-Θωμόπουλος (Ράπτης)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Αριστοτέλης Φλ. Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφη Γ.)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη Αγραφιώτης Ι.-Μαλτέσιος (Κηπουρίδης)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος-Ελίμεια Τσοκόλης-Τσούλης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Τιτάνες Παλαμά Τσιρτσιμάλης-Σιταρίδης (Βόντζας)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας-Λελούδας (Κασαπίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Αιγινιακός Παπαθανασίου-Σελεβός (Κανελλόπουλος)

4ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Νεάπολης 18.00 Νεάπολη-Μακεδονικός Κουκουλεκίδης-Πράττος (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Αστέρας Καβάλας Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Ιωνικός Ιων. Εκιζόγλου-Παπανικολάου Ι. (Μπρίγκος)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)

Ομόνοιας 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ν. Μουδανιά Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιάβρης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αν. Ακτή Ζέφυρος 02 Πετανίδου-Λουλουδιάδης (Λαδένης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Παπαδόπουλος Θ.-Τσιαπλής (Μήτσιου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Σπύρος Τζάνης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ο νέος τεχνικός διευθυντής του Ικάρου Καλλιθέας

Ο Θωμάς Σκληρός ανέλαβε τη θέση του τεχνικού διευθυντή στον Ίκαρο Καλλιθέας. Μετά την πρόσ…