Κεντρική Γ' Εθνική Αυτοί σφυρίζουν στη Γ’ Εθνική

Αυτοί σφυρίζουν στη Γ’ Εθνική

eok-gethniki1

Πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνουν οι τέσσερις όμιλοι του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Με ανακοίνωση της, η ΕΟΚ έκανε γνωστό τους κομισάριους και τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος (27η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Ακράτας Χρηστίδης Π.-Τσάτσης (Τρίγκα)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17:00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – ΑΟ Γλαύκος Κοντίλης-Ροδίτης (Δημητριάδης)

Πετρούπολης 17:00ΑΟ Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Ερμιόνης Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Κουλούρης)

Αιγίου17:00 ΑΓΣ Κερυανός Αιγίου – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λιότσιος-Ζιώγας (Κωστής)

Παν. Σαλπέας 17:00 ΑΟ Πορφύρας – ΑΟ Ένωση Ιλίου Γαρινή-Πηλοϊδης (Ευστρατίου)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82 – ΑΟ Πεύκης Κουτσοδήμος-Λεκατσάς (Ρόζης)

Τετάρτη 10 Μαΐου

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας Ασημακάκη-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)

 

2ος Όμιλος (23η αγωνιστική) 

Κυριακή 30 Απριλίου

Αταλάντης 17:00 Λοκρός Αταλάντης – Άρης Νικαίας ΓΝΟ Καμήτσος-Μαρινάκης (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 19:00 ΑΕ Σαντορίνης – ΟΦΗ Ορφανός Ι.-Ισιγώνης

Στ. Βενέτης 17:00 Διαγόρας Δρυοπιδέων – Πόλις ΑΣ Καλλιθέας Χριστοδουλάκης-Κομιανός (Παπαδόπουλος Κ.)

Κω 17:00 ΑΣΚ Ιπποκράτης Κω – ΓΣ Έσπερος Λαμίας Λαζαρίδης-Δελαγραμμάτικας

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17:00 ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου – ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου Πλιάκας-Τηγάνης (Μπουρνάς)

Ν. Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης – ΕΣ Κάδμος Τσιμπούρης-Τσαούσογλου (Ζώης)

 

3ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17:00  ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – Εύαθλος Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Λαδέλης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17:00 ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ. – Βίκος Ζαγοροχώρια Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Μελίκης 17:00 ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Φαρσάλων Φουτζήλας-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 ΓΣ Ελίμειας – ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης Θεοδώρου-Γαζέτας (Βόντζας)

Παλαμά 17:00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΠΣ Ευκαρπίας Μελανίδης-Ντόγκας (Κουσαϊτης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16:30 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Παπανικολάου-Τσιρόγλου (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 17:00 ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών Κοντογιάννης-Λελούδας (Βάτσιος)

 

4ος Όμιλος (23η αγωνιστική)

Κυριακή 30 Απριλίου

Μακεδονικού 18:00 ΑΣ Μακεδονικός – ΑΕΣ Παναθλητικός Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18:00 ΣΑ Αστέρας Καβάλας – ΣΑΠΚ Νεάπολης Εκίζογλου-Καλέσης (Μπρίγκος)

Διαβατών 18:00ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας – ΓΑΣ Κομοτηνή Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Καρακώστας-Παζόλης (Γιαβρής)

Νέων Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΜΑΣ Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Περαίας 18:00 ΑΣ ΑΝ. Ακτής Ζέφυρος – ΓΑΣ Χαλκηδόνας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Δροσόπουλος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή – ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ζαχαριάδης-Κολοκυθάς (Γκουρτζελίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Κώστας Παπάζογλου
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Το παράδειγμα της Αγίας Παρασκευής

Η Αγία Παρασκευή αποτελεί ομάδα-παράδειγμα στην εποχή του κορονοϊού, με την διοίκηση της ν…