Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Το πρόγραμμα του Πανελληνίου Παίδων

Το πρόγραμμα του Πανελληνίου Παίδων

eok

H Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης με ανακοίνωσή της έκανε γνωστό το πρόγραμμα της Β’ φάσης και της τελικής φάσης του Πανελληνίου των Παίδων.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Α’ Όμιλος (Σταυρούπολη)
Σωματεία: Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ, Κεραυνός Αγ. Γεωργίου Γρεβενών, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΧ

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
19/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚΑΣΧ-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΚΑΣΚΕΜ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ
20/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ-ΕΣΚΑΘΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΕΚΑΣΚΕΜ
21/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ-ΕΚΑΣΧΕΣΚΑΘ-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
22/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚΑΣΧ-ΕΣΚΑΘΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ
23/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΚΑΘ-ΕΚΑΣΚΕΜΕΚΑΣΑΜΑΘ-ΕΚΑΣΧ

Β’ Όμιλος
Σωματεία: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ, Καλαμάτα ’80, Δόξα Αγ. Αδριανού, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΒΔΕ

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
29/04/2017 17:00

19:00

 

ΕΣΚΑΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ-ΕΣΚΑΒΔΕ

30/04/2017 17:00

19:00

ΕΣΚΑΒΔΕ-ΕΣΚΑΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

01/05/2017 10:00

12:00

ΕΣΚΑΗ-ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

ΕΣΚΑΒΔΕ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Γ’ Όμιλος (Μετς)
Σωματεία: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΣΕ, Κύδων, Πρωταθλητής ΕΣΚΚ, Ιάλυσος, Αίολος Μυτιλήνης

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
19/04/2017 ΜΕΤΣ 15:0017:00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ
20/04/2017 ΜΕΤΣ 14:0016:00 ΕΣΚΑΣΕ-ΚΥΔΩΝΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΕΣΚΚ
21/04/2017 ΜΕΤΣ 14:0016:00 ΕΣΚΚ-ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣΚΥΔΩΝ-ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
22/04/2017 ΜΕΤΣ 12:0014:00 ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ-ΚΥΔΩΝΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ-ΕΣΚΑΣΕ
23/04/2017 ΜΕΤΣ 10:0012:00 ΚΥΔΩΝ-ΕΣΚΚΕΣΚΑΣΕ-ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

H τελική φάση του Παννεληνίου Παίδων θα διεξαχθεί στο Μεσολόγγι, με το πρόγραμμα να είναι το εξής:

ΗΜ/ΝΙΕΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ                 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ

28-06-2017

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 16:0018:00

19:30

20:00

ΕΣΚΑΝΑ-ΕΣΚΑΝΙΚΗΤΗΣ Β’-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’-ΕΚΑΣΘ

ΠΕΜΠΤΗ

29-06-2017

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 16:0018:00

20:00

ΕΣΚΑΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ΕΣΚΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

30-06-2017

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 15:0017:00

19:00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’-ΕΣΚΑΝΑΝΙΚΗΤΗΣ Β’-ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’-ΕΣΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-07-2017

 

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 14:0016:00

18:00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ΕΣΚΑ-ΕΚΑΣΘ

ΕΣΚΑΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-07-2017

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 09:3011:30

13:30

15:00

ΕΣΚΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ-ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Αργύρης Δεκαβάλλας
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

Οι ευχές της ΕΟΚ στον Γιάννη! (pic)

H Eλληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης έστειλε τα “χρόνια πολλά” για τα γενέθλι…