Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Το πρόγραμμα του Πανελληνίου Εφήβων

Το πρόγραμμα του Πανελληνίου Εφήβων

EOK

H ΕΟΚ με ανακοίνωσή της έκανε γνωστό το πρόγραμμα της Β’ φάσης αλλά και της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος των Εφήβων.

Αναλυτικά τα προγράμματα:
Α’ Όμιλος (Σταυρούπολη)
Σωματεία: Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ, Καστοριά, Πιερικός Αρχέλαος, Νέα Μουδανιά

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
08/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΚΑΣΤΟΡΙΑ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
09/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΣΚΑΘ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ
10/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ-Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ, ΕΣΚΑΘ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ
11/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ- ΕΣΚΑΘ, ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
12/04/2017 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΚΑΘ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ

Β’ Όμιλος
Σωματεία: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ, Καλαμάτα ’80, Άρατος Κιάτου, Δόξα Λευκάδας

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
08/04/2017 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.-ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ, ΕΣΚΑΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
09/04/2017 ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ., ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ-ΕΣΚΑΗ
10/04/2017 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.-ΕΣΚΑΗ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

Γ’ Όμιλος (Μετς)
Σωματεία: Ιτέα, Εργοτέλης, Μύκονος, Κολοσσός Ρόδου, Φ.Ο. Βροντάδου

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
08/04/2017 ΜΕΤΣ 15:00 Φ.Ο. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΙΤΕΑ
08/04/2-17 ΜΕΤΣ 17:00  ΜΥΚΟΝΟΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.
09/04/2017 ΜΕΤΣ 14:00 ΙΤΕΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
09/04/2017 ΜΕΤΣ 16:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.-Φ.Ο. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
10/04/2017 ΜΕΤΣ 14:00 Φ.Ο ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΜΥΚΟΝΟΣ
10/04/2017 ΜΕΤΣ 16:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.
11/04/2017 ΜΕΤΣ 12:00 ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11/04/2017 ΜΕΤΣ 14:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.-ΙΤΕΑ
12/04/2017 ΜΕΤΣ 10:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-Φ.Ο. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
12/04/2017 ΜΕΤΣ 12:00 ΙΤΕΑ-ΜΥΚΟΝΟΣ

Aκόμα, η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων θα διεξαχθεί στην Σκάλα Λακωνίας, με το πρόγραμμα να είναι το εξής:

ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ

19/04/2017

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 16:0018:00

19:30

20:00

ΕΚΑΣΘ-ΕΣΚΑΝΑΝΙΚΗΤΗΣ Γ’-ΕΣΚΑ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΕΜΠΤΗ

20/04/2017

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 16:0018:00

20:00

ΕΚΑΣΘ-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ΕΣΚΑΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’-ΕΣΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/04/2017

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 15:0017:00

19:00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’-ΕΚΑΣΘΝΙΚΗΤΗΣ Γ’-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/04/2017

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 14:0016:00

18:00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ΕΣΚΑΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ-ΕΣΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/04/2017

ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 09:0011:00

13:00

14:30

ΕΣΚΑΝΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ΕΣΚΑ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’-ΕΚΑΣΘ

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Αργύρης Δεκαβάλλας
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

Είσαι «φιλοολυμπιακός»; Είσαι φίλος του Γκόντα; Η ΕΟΚ παίρνει αναφορές και σε βάζει στα αζήτητα!

Πολλά λέγονταν, πολλά ακούγονταν όλα αυτά τα χρόνια, αλλά πάντοτε κάτι γινόταν και όλα τα …