Κεντρική Γ' Εθνική Οι “γκρι” της Γ’ Εθνικής

Οι “γκρι” της Γ’ Εθνικής

eok-gethniki1Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης έκανε γνωστά τα ονόματα των κομισάριων και των διαιτητών, που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής, που θα διεξαχθεί στις 2 Απριλίου.

Αναλυτικά:

Κυριακή 2 Απριλίου

1ος Όμιλος

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου – ΚΑΟ Κορίνθου Μακρής-Καρανικόλα Αλ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Δάφνη Δ. Διμπινούδης-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη – Καλαμάτα Τσακαλογιάννης-Σταθόπουλος (Τρίγκα)

Ακράτας 17.00 Ακράτα – Γλαύκος Σκαλτσής-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Γ.)

Πεύκης 17.00 Πεύκη – Άρης Πετρούπολης Ορφανός Ι.-Δαβιδέλης (Δημητριάδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας – Κεραυνός Αιγίου Μπανασάκης-Κώτσου (Πετράκης Μ.)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – Πορφύρας Ντίσιος-Ντάγκας (Κωστής)

2ος Όμιλος

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης – Έσπερος Λαμίας Στρέμπας-Τσάτσης (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 14.00 Σαντορίνη – Πόλις Κουτσοδήμος-Γεράνιος

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός – Άρης Νίκαιας Ελ Ανύ-Κοτσίρης

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων – Προμηθέας Χαλ. Ορφανός Εμμ.-Ισιγώνης (Παπαγιαννόπουλος)

Κω 13.00 Ιπποκράτης Κω – Κάδμος Μακρόπουλος-Μαρινάκης

2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου – Πεντέλη Φασόλης-Φακώνας (Παππάς)

3ος Όμιλος

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ. – Ευκαρπία Κουκουλεκίδης-Καρκαλέτσης (Βαφείδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης – Διόσκουροι Κοζάνης Εκίζογλου-Ντόγκας (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα – Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Γκουντελιάς)

Μελίκης 17.00 Μελίκη – Βίκος Ζαγοροχώρια Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Κοντόζης)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια – Νικόπολη Πρέβεζα Παπαδόπουλος Χ.-Μαλτέσιος (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά – Πρωτέας Γρεβενών Τσοκόλης-Δαμίγος (Μανάσης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων – Αιγινιακός Παπαθωμά-Γκέκας (Ράπτης)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός – Μαντουλίδης Αγραφιώτης Ι.-Γρέκος (Λαδένης)

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας – Ίκαροι Σερρών Φουτζήλας-Λουλουδιάδης (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή – Παναθλητικός Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Γκουρτζελίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας – Νεάπολη Γαζέτας-Παπαθανασίου (Τοζακίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού – Χαλκηδόνα Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά – Αγ. Βαρβάρα Τσούλης-Σελεβός (Θωμόπουλος)

Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος – Κομοτηνή Τσουμαχίδης-Παζόλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

“Συγκέντρωση από το πρώτο λεπτό, για να πάρουμε το δεύτερο διπλό”

Ο Κρόνος Αγίου Δημητρίου φιλοξενεί αύριο την Ένωση Ιλίου στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής τ…