Κεντρική Γ' Εθνική Αιχμές για τη διαιτησία από Πολυδωρόπουλο

Αιχμές για τη διαιτησία από Πολυδωρόπουλο

polidoropoulos

Ο Γλαύκος υποχώρησε στην έβδομη θέση, χάνοντας κυριολεκτικά στις λεπτομέρειες στην Πεύκη, από την ομώνυμη ομάδα. Το ματς ήταν διαφήμιση για το μπάσκετ και στο πρώτο ημίχρονο υπήρχε ουσιαστικά απόλυτη ισορροπία, μιας και ο Γλαύκος είχε μόλις ένα πόντο προβάδισμα. Στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να πάρει μια διαφορά ασφαλείας για την πολυπόθητη νίκη, αλλά όταν το ματς πηγαίνει σε μια φάση χρειάζεσαι και τύχη για να φύγεις με το ροζ φύλλο αγώνα.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν δύο ευκαιρίες στο τελευταίο λεπτό να πάρουν την νίκη δίχως να τα καταφέρουν.

“Ο κ. Κουτσοδήμος για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι ήταν αρνητικός απέναντι στην ομάδα μου και όταν το ματς κρίνεται στις λεπτομέρειες εκτός από τύχη που δεν είχαμε για να πάρουμε το παιχνίδι έπαιξε και αυτός σημαντικό ρόλο”, δήλωσε στο westbasket.gr ο κ. Πολυδωρόπουλος.

Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Πανναξιακός – Ηλυσιακός 74-62

Το 1-1 έκανε ο Πανναξιακός. Ο Πανναξιακός κέρδισε για πρώτη φορά την τρέχουσα αγωνιστική π…