Κεντρική Ελλάδα ΕΣΚΑΝΑ Α' ΕΣΚΑΝΑ Το πρόγραμμα στην Α’ ΕΣΚΑΝΑ Ανδρών

Το πρόγραμμα στην Α’ ΕΣΚΑΝΑ Ανδρών

basketa12Την Δευτέρα (18/7) έγινε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α’ΕΣΚΑΝΑ Ανδρών, της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017. Η πρεμιέρα θα γίνει στης 3 Οκτώβρη και θα λήξη στης 24 Απριλίου, με το πρόγραμμα να διαμορφώνεται ως εξής.

Πρώτος γύρος

1η αγωνιστική
03/10/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

2η αγωνιστική
10/10/2016 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

3η αγωνιστική
17/10/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο.Π .ΦΑΛΗΡΟΥ

4η αγωνιστική
24/10/2016 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
24/10/2016 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

5η αγωνιστική
31/10/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΠΕΡΑ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η αγωνιστική
07/11/2016 ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ «Ο ΜΙΛΩΝ»
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ

7η αγωνιστική
14/11/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑ Α.Σ.

8η αγωνιστική
21/11/2016 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η αγωνιστική
28/11/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

10η αγωνιστική
05/12/2016 ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΕΡΑ Α.Σ.

11η αγωνιστική
12/12/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

12η αγωνιστική
19/12/2016 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

13η αγωνιστική
09/01/2016 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

Δεύτερος γύρος

1η αγωνιστική
16/01/2017 ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

2η αγωνιστική
23/01/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ

3η αγωνιστική
30/01/2017 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ

4η αγωνιστική
06/02/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ

5η αγωνιστική
13/02/2017 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

6η αγωνιστική
20/02/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑ Α.Σ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η αγωνιστική
06/03/2017 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ

8η αγωνιστική
13/03/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Α.Σ.

9η αγωνιστική
20/03/2017 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10η αγωνιστική
27/03/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

11η αγωνιστική
3/04/2017 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑ Α.Σ.

12η αγωνιστική
10/04/2017 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤ. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΠΕΡΑ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ
ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η αγωνιστική
24/04/2017 ΚΛ. «Π. ΣΑΛΠΕΑΣ» ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. «Ο ΜΙΛΩΝ» Α.Ο.Ν.Σ.
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡ. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ Α.Ο. Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Γ.Σ./ΕΡΜΗΣ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑ Α.Σ.                                                       ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Αργύρης Δεκαβάλλας
Περισσότερα σε Α' ΕΣΚΑΝΑ

Δειτε επισης

Α’ ΕΣΚΑΝΑ: Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας

Επίδειξη δύναμης έκαναν Φοίνικας Πειραιά και Ελευσίνα στην πρεμιέρα τους στο πρωτάθλημα τη…