Κεντρική Ελλάδα ΕΟΚ Οι κληρώσεις των “μικρών”

Οι κληρώσεις των “μικρών”

basketa12

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα (01/04) οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων ανάπτυξης. Η κλήρωση έγινε στα γραφεία της ΕΟΚ σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και αφορούσε τα πρωταθλήματα Εφήβων, Παίδων και Νεανίδων.

Αναλυτικά:

Πανελλήνιο Εφήβων
Α’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, 23-27/04)
Ομάδες: Αστέρας Καβάλας, Πρωτέας Γρεβενών, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ, Π.Ο. Νέων Μουδανιών, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

1η αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.-ΕΚΑΣΚΕΜ
Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.
ΕΚΑΣΚΕΜ-ΕΣΚΑΘ

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.-Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

4η αγωνιστική
Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΕΣΚΑΘ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΚΑΣΚΕΜ

5η αγωνιστική
ΕΣΚΑΘ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ.
ΕΚΑΣΚΕΜ-Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Β’ Όμιλος (Λευκάδα)
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, Ποσειδών Λουτρακίου, Δόξα Λευκάδας

1η αγωνιστική
ΕΣΚΑΗ-ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤ.

2η αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ.-ΕΣΚΑΗ
ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΗ-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ.-ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Γ’ Όμιλος (Αθήνα, 23-27/04)
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΣΕ, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ, Πρωταθλητής ΕΣΚΚ, Α.Ε. Δικαίου, Νικητής Πρωταθλημάτων Νήσων

1η αγωνιστική
ΕΣΚΑΣΕ-Α.Ε. ΔΙΚΑΙΟΥ
ΕΣΚΚ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ-ΕΚΑΣΚ
Α.Ε. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΕΣΚΚ

3η αγωνιστική
ΕΣΚΚ-ΕΣΚΑΣΕ
ΕΚΑΣΚ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

4η αγωνιστική
ΕΣΚΑΣΕ-ΕΚΑΣΚ
Α.Ε. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

5η αγωνιστική
ΕΚΑΣΚ-ΕΣΚΚ
ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ-ΕΣΚΑΣΕ

Πανελλήνιο Παίδων

Α’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, 04-08/05)
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Καστοριά, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ, Π.Ο. Νέων Μουδανιών, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

1η αγωνιστική
ΕΚΑΣΚΕΜ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2η αγωνιστική
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΕΚΑΣΚΕΜ
ΕΚΑΣΑΜΑΘ-ΕΣΚΑΘ

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΘ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΕΚΑΣΚΕΜ-Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

4η αγωνιστική
Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΕΣΚΑΘ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ

5η αγωνιστική
ΕΣΚΑΘ-ΕΚΑΣΚΕΜ
ΕΚΑΣΑΜΑΘ-Π.Ο. ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

Β’ Όμιλος
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ, Καλαμάτα ’80, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΚ, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΒΔΕ

1η αγωνιστική
ΕΣΚΑΚ-ΕΣΚΑΒΔΕ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80-ΕΣΚΑΗ

2η αγωνιστική
ΕΣΚΑΗ-ΕΣΚΑΚ
ΕΣΚΑΒΔΕ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΚ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80
ΕΣΚΑΗ-ΕΣΚΑΒΔΕ

Γ’ Όμιλος (Αθήνα, 04-08/05)
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΣΕ, ΟΦΗ, Σαντορίνη, Πρωταθλητής Δωδεκανήσου, Νικητής Πρωταθλημάτων Νήσων

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ-ΟΦΗ
ΕΣΚΑΣΕ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

2η αγωνιστική
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ-Τ.Ε. ΔΩΔ/ΣΟΥ
ΟΦΗ-ΕΣΚΑΣΕ

3η αγωνιστική
ΕΣΚΑΣΕ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ
Τ.Ε. ΔΩΔ/ΣΟΥ-ΟΦΗ

4η αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ-Τ.Ε. ΔΩΔ/ΣΟΥ
ΟΦΗ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

5η αγωνιστική
Τ.Ε. ΔΩΔ/ΣΟΥ-ΕΣΚΑΣΕ
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

Πανελλήνιο Νεανίδων

Α’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, 22-24/04)
Ομάδες: Πρωταθλητής ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Απόλλων Πτολεμαΐδας, ΑΓΕ Πιερίας, Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.-ΕΣΚΑΘ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ

2η αγωνιστική
ΕΣΚΑΘ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΚΑΣΑΜΑΘ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΣΚΑΘ-ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Β’ Όμιλος (Τρίπολη, 23-25/04)
Ομάδες: Έσπερος ΑΟΠΑ, Γ.Ε. Αρκαδίας Άμιλλα, Άρατος Κιάτου, Νίκη Λευκάδας

1η αγωνιστική
ΑΡΑΤΟΣ Κ.-ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.-ΑΡΑΤΟΣ Κ.
ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

3η αγωνιστική
ΑΡΑΤΟΣ Κ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.-ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ

Γ’ Όμιλος (Αθήνα, 23-25/04)
Ομάδες: Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας, Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ, Διαγόρας Ρόδου, Νικητής Πρωταθλημάτων Νήσεων

1η αγωνιστική
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.
ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ-ΕΚΑΣΚ

2η αγωνιστική
ΕΚΑΣΚ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ

3η αγωνιστική
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ρ.-ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΗΣΩΝ
ΕΚΑΣΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Χάρης Δεληνικόλας
Περισσότερα σε ΕΟΚ

Δειτε επισης

Παπανικολάου: “Απελευθέρωση από την ομηρία”

Ο Άγγελος Παπανικολάου τοποθετήθηκε για την απόφαση του Πρωτοδικείου Αθηνών για την προσφυ…