Απέμεναν μόλις λίγα δευτερόλεπτα πριν τη λήξη του τρίτου δεκαλέπτου. Ο Αντετοκούνμπο βρισκόταν στη γραμμή των βολών, αστοχώντας και στις δυο, με τον Μάρκο Σουτάλο να παίρνει το ριμπάουντ και λίγο πριν μηδενίσει το χρονόμετρο πετάει τη μπάλα, πίσω από το κέντρο, πετυχαίνοντας ένα φοβερό Buzzer–Beater.
Παραμένει στο «τιμόνι» της Ιταλίας ο Ποτσέκο
Παραμένει στην τεχνική ηγεσία της Ιταλίας ο Τζανμάρκο Ποτσέκο. Με στόχο να οδηγήσει την «ατζούρα» στην τελική φάση του Eurobasket...
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ