Κεντρική Γυναίκες Οι διαιτητές σε Α1 και Α2 γυναικών

Οι διαιτητές σε Α1 και Α2 γυναικών

Εθνικά πρωταθλήματα

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς της Α1 και της Α2 γυναικών το Σαββατοκύριακο.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Λογοθέτης-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Μάρκου)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ολυμπιακός Μαγκλογιάννης-Ουσταμπασίδης-Μαρτινάκος (Ντίνος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Λόρτος-Δέλλας-Αναστασιάδης Β. (Καραδήμας)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Πανιώνιος Γαραντζιώτης-Κουλουμπαρίτσης (Αλετράς)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειρ.-Άμιλλα 2000 Κηπώσης-Τσαούση (Δραμεσιώτης)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Άρις Καλαμάτας Λαζόγκα-Τσατταλιού (Παπαδόπουλος Στ.)

Άργους 13.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Αιγέας Χίου Σπυρλιδάκης-Σάλτας (Τρίγκα)

Μυτιλήνης 12.00 Θησέας Παναγιούδας-Φοίνιξ Πειραιά Πετράκης Ιωάν.-Μύζικας (Τσεκούρας)

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ζωγράφου 13.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αμύντας Αυγερινός-Περδετζόγλου (Άκελ)

Κω 13.00 Ιπποκράτης-ΚΑΟ Μελισσίων Αγγελής-Νικολάου (Πλατέλλα)

Κοντόπευκου 13.00 Αγ.Παρασκευή-Σαντορίνη Μαρίγλη-Χαϊνά (Κυριόγλου)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χρόνης-Τζιμινίδης (ΗΠιώτης)

Δ. Καλτσάς 13.00 Αθηναϊκός-Τερψιθέα Γλ. Παπαγεωργίου Δημ.-Ραπτογιάννης (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρισας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Χλωρός)

Φρυγανιώτη 16.00 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Πιερικός Αρχέλαος Λυγούρας-Νέδογλου (Φωτιάδης)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Απόλλων Πτολεμαϊδας Κλεπουσνιώτου-Ντόντης (Μπαταούλα)

Κατερίνης 14.00 Πιερία-Αργοναύτης Αγρινίου Μιχάλης Θεμ.-Μιχέλη Εμ. (Γιαμούζης)

4ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 6/2

Ιερισσού 14.00 Ιερισσός 99-Πανόραμα Καραβάς-Αθανασιάδης Αθ. (Ιωαννίδου)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Παναθλητικός Παπαδόπουλος Γρ.-Λυτροσυγκούνης (Κασαπίδης)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς Ξ. Ντίγκο-Σταμπουλής (Αργυρού)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πυλαία-Ηρακλής Αθανασιάδης Βλ.-Αναστασιάδης Γ. (Σιμητόπουλος Ι.)

 

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γυναίκες

Δειτε επισης

Ευρωλίγκα γυναικών: Χαμός για πέντε θέσεις στα προημιτελικά

Ο χάρτης της Ευρωλίγκα γυναικών λιγο πριν τα προημιτελικά. Δύο αγωνιστικές απέμειναν για τ…