Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Κυριακής

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Κυριακής

Γ' Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι για την 9η αγωνιστική για τη Γ’ Εθνική Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Παναχαϊκής (κθ) 14.00 Παναχαϊκή-Διαγόρας Ρ. Ραπτογιάννης-Περδετζόγλου (Μάρκου)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Σφήκα Αμαλιάδας Στρέμπας-Ανδρεόπουλος (Ηλιόπουλος)

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Δίων ο Κυπαρισσεύς Λαμπίρης-Κουλουμπαρίτσης (Θεοδωρόπουλος)

Π. Αλεξιώτισσας 13.00 Αίολος Αγυιάς Πατρών-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Πετράκης Ιωάν. (Πίγκας)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Γλαύκος Σκουλαρίδκης-Δημουλάς (Κουκάκης)

2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Μυτιλήνης 15.00 Παπάδος Γέρας-Τελεθριακός Ροδίτης-Πουλάκης (Σαλαβός)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Μίλων Δελαγραμμάτικας-Κηπώσης (Φαλούκας)

Διώνης 15.00 Πικέρμι-ΦΟ Βροντάδου Λιαρομμάτης-Λιόνας (Ζερβούδης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Πορφύρας Μαρίγλη-Μύζικας (Μαρής)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ίκαρος Καλλιθέας Σπυρόπουλος-Σιδέρης (Πετράκης)

3ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Πέρα Λάμπος-Κωστής (Μαυραντζάς)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιονίδα Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Παν. Χανιώτη 14.00 Μύκονος-Πεύκη Παπαφωτίου-Χρόνης (Κουνάνης)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ελευθερία Μοσχάτου Κοντογιάννης-Τζιμινίδης (Ζαγκλής)

Κω 18.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Νίκη Αμαρουσίου Νικολάου-Τσατταλιού (Πλατέλλα)

4ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-ΓΣ Σοφάδων Αναστασιάδης Β.-Γκέκας (Γκουντέλιας)

Αερογέφυρας 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Αμπελώνας 1986 Καμήτσος-Πλέγας (Κοκορδάτος)

Ι. Πατάκης Νίκ. 17.00 Νίκαια 2012-Σπάρτακος Ιωαννίνων Σταματόπουλος-Δημητρόπουλος (Σταμάτης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Τρίκαλα Κατωτικίδης-Κωνσταντινέλης (Βαρνάς)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Λαμίας Διαμαντής-Καννης (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-ΑΟΚ Βέροιας Λόρτος-Καντζουρίδης (Φωτιάδης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Καστοριά Κολοκυθάς-Αγραφιώτης Β. (Παραλυκίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Τοπαλίδης (Καλότσης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Γαλάζιοι ΚΟΘ Ιορδανίδης-Σταμπουλής (Βόντζας)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΔΕΚΑ Δολγύρας-Αναστασιάδης Π. (Ντόγκας)

6ος Όμιλος

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-ΚΑΟ Δράμας Δέλλας-Κώνης (Τρίγκος)

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ασπίς Ξάνθης Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Γκούμας)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Βυζαντινός ΑΟ Καννελίδης-Κλεπουσνιώτου (Πολυχρονίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Απόλλων Καλαμαριάς Τσιρτσιμάλης-Μιχέλης Θ.-Σιμητόπουλος Ι.

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Ζέφυρος 02 Αθανασιάδης Βλ.-Αναστασιάδης Γ. (Μανιός)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γ’ Εθνική: Αλλαγή ώρας και γηπέδου

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε την αλλαγή του γηπέδου αλλά και της ώρας για το ματς μεταξύ του Ικάρου Κα…