Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής

Γ' Εθνική

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Αυγερινός-Κουλουμπαρίτσης (Βιντζηλαίος)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Χρηστίδης Π.-Αδαμόπουλος (Παπαδόπουλος Γ.)

Κυπαρισσίας 13.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Εργοτέλης Κανελλόπουλος-Κωστής (Γιαλικάρης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αίολος Αγυιάς Καραβίτης-Τσάτσης (Ηλιόπουλος)

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-ΣΔΥ Τρίπολης Γρίβα-Εφραιμίδης (Κωστής)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Μίλων Κοντίλης-Ροδίτης (Τσεκούρας)

Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Ίκαρος Καλλιθέας Καραμπιτσάκος-Χρόνης (Αλεξίου)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Πορφύρας Αργυρούδης-Τζαγκατζής (Μάρης)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χαϊνά-Τσάλας (Αναστασίου)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραχιώτης-Ανδρεόπουλος (Φαλούκας)

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Νίκη Αμαρουσίου Κιουλάφας-Τζιμινίδης (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πεύκη Χριστοδουλάκης-Μπαβέλας

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωνσταντινίδου-Τσακιράκη (Μπίκας)

Π. Χανιώτη 20.30 Μύκονος-ΑΕ Δικαίου Κω Βελέντζας-Σπυρλιδάκης (Κουνάνης)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής, 5η αγωνιστική)

Ερμιόνης 18.00 Ερμιονίδα-Νίκη Αμαρουσίου Μπακετέα-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αμπελώνας 1986 Ζαχαρής-Χρυσάφης (Γκουντέλιας)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αναγέννηση Λαμίας Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Τέγα)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Τρίκαλα Τζιοπάνος Γ.-Μπιτσιντζάνος (Τσιγγέλης)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αλμυρός Λιόνας-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)

Ι.Πατάκης 17.00 ΑΣ Νίκαια 2012-Αχέρων Καναλακίου Μπούγλος Ι.-Δημητρόπουλος Κ. (Βαρνάς)

5ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καστοριά Ζαχαριάδης-Ράπτης (Αργυρού)

Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΔΕΚΑ Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Θ.)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Γαλάζιοι ΚΟΘ Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Κασαπίδης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Βασιλόπουλος-Βιννής (Παραλυκίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αετοί Βέροιας Σελεβός-Λυτροσυγκούνης (Παπαδόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης Αγραφιώτης Β.-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Νέδογλου-Καντζουρίδης (Στουπίδης)

Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δικταπανίδης-Κώνης (Γκούμας)

Λάζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας Δέλλας-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Λυγούρας-Σταμπουλής (Πολυχρονίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Δίων Κυπαρισσίας: Νέος προπονητής ο Μυριούνης [pic]

Ο Χρήστος Μυριούνης είναι κι επίσημα ο νέος προπονητής του Δίωνα Κυπαρισσίας. Η ομάδα ανακ…