Κεντρική Γ' Εθνική Γ΄Εθνική: Οι διαιτητές των αναμετρήσεων

Γ΄Εθνική: Οι διαιτητές των αναμετρήσεων

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Αίολος Αγυιάς Πάτρας Καμήτσος-Λιαρομάτης (Κοκορδάτος)

Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρ. – ΣΔΥ Τρίπολης Μπούκας-Δημουλάς (Βιντζηλαίος)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Κωστής-Θεοδοσόπουλος (Γιαλικάρης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Γλαύκος Φασόλης-Εφραιμίδης Θ. (Ναλετάκης Γιαν.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ήφαιστος Αχιλλέας Κοτσίρης-Mπαβέλας (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος-3η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Μυτιλήνης 13.30 Παπάδος Γέρας-Βούρειος ΑΟΛ Γρίβα-Λαζόγκα (Παντελής)

Ιστιαίας 17.00 Τελεθριακός-Δάφνη Χρηστίδης Ηλ.-Τσάλας (Αλεξίου)

Χίου 16.00 Βροντάδου-Μίλων Μαρίγλη-Τζαγκατζής (Τσαρδάκας)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ίκαροι Καλλιθέας Κωνσταντινόπουλος-Αδαμόπουλος (Πετρίδης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πικέρμι Θεοδωρόπουλος-Κηπώσης (Μπίκας)

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

Π. Χανιώτη 19.00 Μύκονος-Χαλάνδρι Βελέντζας-Αδαμόπουλος (Κουνάνης)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ποσειδών Λουτρακίου Σκανδαλάκης-Ξυλάς (Φαλούκας)

Κω 14.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Πέρα Κούλης Χ.-Γαραντζιώτης (Πλατέλλα)

Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Ερμιονίδα Κούλης Κ.-Κουλουμπαρίτσης (Ελένης)

Κοκκινιάς Αμ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πεύκη Τσαχάκης-Χρόνης (Λιμνιάτης)

4ος Όμιλος-3η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αλμυρός Κατωτικίδης-Καρυπίδης Ι. (Μηναρετζόπουλος)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-ΑΕ Καναλακίου Αχερών Μπούγλος Ι.-Σταμπουλής (Τέγα)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αμπελώνας 1986 Λυγούρας-Αναστασιάδης Π. (Καραδήμας)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αναγέννηση Λαμίας Γιαννούλης Στ.-Γιατρόπουλος (Χλωρός)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Νίκαια 2012 Ασημακάκη-Διαμαντής (Πατσαντζόπουλος)

5ος Όμιλος-3η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αριστοτέλης Παπαθανασίου Κ.-Ράπτης (Δέλλας)

Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Αετοί Βέροιας Καρακώστας-Ντίνγκο (Καλότσης)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Καστοριά Κολοκυθάς-Ιορδανίδης (Σακελλαρίου)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι-ΔΕΚΑ Καντερές-Κλεπουνσιώτου (Κασαπίδης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαρος Γιαννιτσών-Αριδαία Δικταπανίδης-Κώνης (Παπαδόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Ιωνικός Ιωνίας Ζαχαριάδης-Αγραφιώτης Βας. (Στουπίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Γαλάτιστα Ηλιόπουλος-Κωνσταντινέλλης (Μπρίγκος)

Μ. Γκράτσιος 17.00 ΒΑΟ-Ασπίς Ξάνθης Κοϊμτζόγλου-Χάνος (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ζέφυρος 02 Αθανασιάδης Αθ.-Μιχέλη Ευ. (Φωτιάδης)

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Ι.-Μιχέλης Θεμ. (Μήτσιου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του 6ου ομίλου

Με την 5η αγωνιστική σε πλήρη δράση συνεχίστηκε ο 6ος όμιλος στη Γ’ Εθνική κατηγορία…