Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της πρεμιέρας

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της πρεμιέρας

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΑΕ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας Ζακεστίδης-Αδαμόπουλος Κ. (Πίγκας)

ΔΑΚ Τρίπολης 15:30 ΣΔΥ Τρίπολης-ΓΣ Εργοτέλης Ελ Ανύ-Θεοδοσόπουλος (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 17.00 ΕΑ Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα Μηλαπίδης-Κάννης (Θεοδωρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Αίολος Αγυιάς Καρπάνος-Λιώνας (Κώστης)

Κυπαρισσίας 14.00 ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς-Διαγόρας Ρόδου Λάμπος-Λιαρομάτης (Ηλιόπουλος Σπ.)

Ρεπό: Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ

2ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Μυτιλήνης 15.00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-ΦΟ Βροντάδου Καλογριάς-Σπυρλιδάκης (Σαλαβός)

Παν. Σαλπέας 17.00 ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Δάφνης Ορφανός Ιορδ.-Ζαγούρης (Δραμεσιώτης)

Εσπέρου 17.00 ΑΕ Ίκαροι Καλλιθέας-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Μαρουδιάς-Τσίγκου (Ευστρατίου)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΟΝΣ Μίλων Ντάνος-Μαρίγλη (Μάρης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-Τελεθριακός ΑΣ Χατζημάρκος-Τσικριτσάκη (Παπαδόπουλος Στ.)

3ος Όμιλος

Σάββατο 17 Οκτωβρίου

Ερμιόνης 20.00 ΑΟ Ερμιονίδας-ΑΕ Δικαίου Κω Γιαννακόπουλος Φ.-Πετράκης Γ. (Πετρόπουλος)

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Μυκόνου 14.30 ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης Μαυρέλης-Καρακωνσταντόπουλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Μπακετέα-Βαλούρδος (Σταματόπουλος)

Α Μοσχάτου 12.30 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Καρλοβάσου Καρανικόλα Ελ.-Ξυλάς (Άκελ)

Γαλανόπουλος 17.00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου Χουγιάζος-Πλατέλα (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χαλάνδρι Μπιτέρνας-Κηπώσης (Παππάς)

4ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού-Λέων ΑΣ Μεσολογγίου Πιτσίλκας-Γιατρόπουλος

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Τιτάνες-ΓΣ Γόμφοι Ζαχαρής-Μπουγλος Ι.

ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-ΓΣ Αναγέννηση Λαμίας Ευφραιμίδης-Χατζηκώστας

ΔΑΚ Καναλλακίου 17.00 ΑΕ Καναλλακίου Αχερ.-ΑΟ Σπάρτακος Ιωαννίνων Διαμαντής-Βίννης (Τσιγγέλης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου

Αμπελώνα 17.00 ΓΣ Αμπελώνα 1986-ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Αγορογιάννης)

5ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

1Μίκρας Β’ 17.00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης-ΦΟ Αριδαίας Λάδας-Καρυπίδης (Δροσόπουλος)

Εκπ. Μαντουλίδη 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΑΟΚ Βέροιας Λυγούρας-Ιορδανίδης (Ανδρίτσος)

Καστοριάς 17.00 ΑΣ Καστοριάς-ΑΣ Άργος Ορεστικό Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Βόντζας)

Δ. Βικέλας 17.00 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΑΟ Ίκαροι Γιαννιτσών Σελεβός-Τσαρδούλιας (Καλότσης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης-ΔΕΚΑ Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης (Παπαπέτρου)

6ος Όμιλος

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

ΓΣ ΒΑΟ Μ. Γκράτσιος 18.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δέλλας-Κώννης (Αστρεινίδης)

Αλ. Μπαλτατζής 17.00 ΓΣ Αρίων Ξάνθης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλλης (Σαλικίδης)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων-ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης Τσαούση-Παπαδόπουλος Γρ. (Παραλυκίδης)

Λαζ. Παπαδόπουλου 18.00 Σταυρούπολη ΕΚ-ΣΑΑΚ Ανατόλια Παπαθανασίου Κ.-Δικταπανίδης (Τζιοπάνος)

Ιωνίας 17.00 ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟ Γαλάτιστας Ηλιόπουλος-Θρασυβουλίδης (Σακελλαρίου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Οι διαδικτυακές μεταδόσεις

Διαδικτυακά θα μεταδοθούν οι εξής αγώνες: A2 Εθνική Ανδρών 31/10, Απόλλων Π.-Καρδίτσα από …