Κεντρική Γ' Εθνική Γ΄Εθνική: Η κλήρωση των τριών νότιων ομίλων

Γ΄Εθνική: Η κλήρωση των τριών νότιων ομίλων

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των τριών νότιων ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

8η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

11η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

20η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ” – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο ΜΙΛΩΝ”

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική – 25/10/20
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

3η Αγωνιστική – 01/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

4η Αγωνιστική – 08/11/20
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

5η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 22/11/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

7η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 06/12/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/12/20
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10η Αγωνιστική – 20/12/20
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 10/01/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ

12η Αγωνιστική – 24/01/21
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

13η Αγωνιστική – 31/01/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

16η Αγωνιστική – 28/02/21
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

17η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 21/03/21
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

19η Αγωνιστική – 28/03/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 04/04/21
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 11/04/21
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22η Αγωνιστική – 18/04/21
ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Άλλαξε έδρα ο Διαγόρας

Στο Βενετόκλειο κι όχι στο κλειστό της Καλλιθέας Ρόδου θα αγωνίζεται ο Διαγόρας στο πρωτάθ…