Κεντρική Β' Εθνική B’ Εθνική: Η κλήρωση των δύο βόρειων ομίλων

B’ Εθνική: Η κλήρωση των δύο βόρειων ομίλων

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των δύο βόρειων ομίλων της Β΄Εθνικής Κατηγορίας.

Αναλυτικά:

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/20
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 18/10/20
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΕΝΤ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική – 25/10/20
ΜΕΝΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική – 01/11/20
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΜΕΝΤ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική – 08/11/20
ΜΕΝΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

6η Αγωνιστική – 15/11/20
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

7η Αγωνιστική – 22/11/20
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8η Αγωνιστική – 29/11/20
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

9η Αγωνιστική – 06/12/20
ΜΕΝΤ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11η Αγωνιστική – 20/12/20
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 31/01/21
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΜΕΝΤ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21
ΜΕΝΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

14η Αγωνιστική – 21/02/21
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΕΝΤ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

15η Αγωνιστική – 28/02/21
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 07/03/21
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική – 21/03/21
ΜΕΝΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

18η Αγωνιστική – 28/03/21
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική – 04/04/21
ΜΕΝΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20η Αγωνιστική – 11/04/21
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

21η Αγωνιστική – 18/04/21
ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 25/04/21
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/20
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

2η Αγωνιστική – 18/10/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική – 25/10/20
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική – 01/11/20
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

5η Αγωνιστική – 08/11/20
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική – 15/11/20
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η Αγωνιστική – 22/11/20
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 29/11/20
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική – 06/12/20
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 20/12/20
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

12η Αγωνιστική – 10/01/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 17/01/21
Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

14η Αγωνιστική – 31/01/21
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

15η Αγωνιστική – 07/02/21
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

16η Αγωνιστική – 21/02/21
Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

17η Αγωνιστική – 28/02/21
Ρεπό: ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

18η Αγωνιστική – 07/03/21
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

19η Αγωνιστική – 21/03/21
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/03/21
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική – 04/04/21
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 11/04/21
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

23η Αγωνιστική – 18/04/21
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική – 25/04/21
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 09/05/21
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

26η Αγωνιστική – 16/05/21
Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δειτε επισης

Κέρδισε δυο ομάδες της Α2 ο ΝΕΟΛ!

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρωθηκε το τουρνουά μπάσκετ που διοργάνωσε o NEOΛ το Σαββατοκύριακ…