Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ερμιόνη Γεράνιος-Αγγελής (Μαυραντζάς)

Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούρι Κώτσου-Φάκαρος (Γολεγού)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου Γιώργ. (Σαμαρτζή)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Π. Φάληρο Μαντήλας-Κατσαπρακάκης (Κωστής)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Άρης Νίκαιας Χατζημάρκος-Ασημακάκη (Μάρκου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Τσαχάκης-Χρηστίδης Π. (Κοκορδάτος)

Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου

Ν.Πέρκιζας 21.00 Χαλάνδρι-Κορωπί Δελαγραμμάτικας-Καρακωνσταντινόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούρι-Γλαύκος Χρηστίδης Ηλ.-Ναστούλης (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

ΕΑΚ Χανίων 18.30 ΑΟΚ Χανιά-Τα Φανάρια Πλιάκας-Ορφανός Εμ. (Πετράκης)

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Δεσάρτης)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου Χαλαμπαλάκης-Ροδίτης (Μπουρνάς)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Τηγάνης (Κουλούρης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοντίλης-Ελ Ανύ (Κάλφα)

Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου

Βυζαντινό Ακ 16.00 Πέρα-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Ντάνος (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Β. Μαραμής-Καρακώστας (Χλωρός Ν.)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Σαμαλης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΣΚ Ιωάννινα Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)

Ν. Ιωνίας 16.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Μπουγλος Γ.-Τσάλας (Γκουντέλιας)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Τσάνταλη (Βόντζας)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ασπίς Ξάνθης Μελανίδης-Τοπαλίδης (Δροσόπουλος)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Κώνης (Παραλυκίδης)

Μίκρας Β. 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Πανσερραϊκός Κοντογιάννης-Γιατρόπουλος (Παπαγεωργίου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μαντουλίδης Σελεβός-Μπαχτσεβανόπουλος (Δέλλας)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Γ.-Τζεγκάκης (Τζιοπάνος Ι.)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ο νέος τεχνικός διευθυντής του Ικάρου Καλλιθέας

Ο Θωμάς Σκληρός ανέλαβε τη θέση του τεχνικού διευθυντή στον Ίκαρο Καλλιθέας. Μετά την πρόσ…