Κεντρική Γ' Εθνική Αυτοί σφυρίζουν την 12η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Αυτοί σφυρίζουν την 12η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΓΣ Κορωπίου Κουτσοδήμος-Διαμαντής (Κοκορδάτος)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Γλαύκος Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ. (Καραλής)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Ακράτα Γρίβα-Νικολοπούλου (Μακαρούνης)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλ. 17.00 Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Κορίνθου Κατσαπρακάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΕΝ Κηφισιάς Ασημακάκη-Ντάσης (Θεοδοσόπουλος)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82’-Ηλυσιακός Μαντήλας-Ντάνος (Πίγκας)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου

Σ. Μπεφόν 20.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΟΚ Χαλάνδρι Κούλης Χαρ.-Γιαννακόπουλος Φ. (Κυριόγλου)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΚΓ Σχηματαρίου 12.30 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Κοτσώνης-Χριστοδουλάκης (Σταμάτης Φ.)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλ.-ΑΟΝΣ Μίλων Φασόλης-Ναστούλης (Αλέτρας)

ΚΓ Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χάνια Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Άκελ)

Νέο Κλ. Αγ. Δημητρίου 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Θήβας Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Σταματόπουλος)

Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα Κοτσίρης-Λάμπος (Κάλφα)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Κανελλόπουλος-Τσακιράκη (Μάρης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

Νέο Κλ. Ιωαννίνων 14.00 ΣΚ Ιωάννινα-Ολυμπιακός Βόλου Σιμητόπουλος-Σιταρίδης (Τσιγγέλης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας Κέρκυρας-ΦΟ Αριδαίας Κάννης-Βίνης (Πουλής)

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων  Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ. (ΚουσαΪτης)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΑΣ Μελίκης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τέγα)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Φουντζήλας-Αγραφιώτης Γρ. (Καλότσης)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Νίκη Βόλου Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Μπαταούλα)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 12 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Κοντογιάννης-Μπούγλος Γ. (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μακεδονικός Λαδάς-Χατζηκώστας (Αρναούτογλου)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Σερρών Εκίζογλου-Χρυσάφης (Κασαπίδης)

11ο Δημ. Σχολείο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Τοζακίδης)

Φιλ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Δημάδης-Λάλλα (Σαλικίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ο σοβαρός τραυματισμός του Λαπατούρα (vid)

Άτυχος στάθηκε ο Δημήτρης Λαπατούρας κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης Μελίκης με τον Ολυμπ…