Κεντρική Α1 Το πρόγραμμα της Α1 μέχρι την 18η αγωνιστική-Δύο ντέρμπι στις 5/1!
Α1

Το πρόγραμμα της Α1 μέχρι την 18η αγωνιστική-Δύο ντέρμπι στις 5/1!

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι και την 18η αγωνιστική ανακοίνωσε ο ΕΣΑΚΕ, με το ντέρμπι της Αθήνας ΑΕΚ-Παναθηναϊκός να πραγματοποιείται στις 5/1 21:30, ενώ λίγο νωρίτερα ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Άρη στην Πυλαία.

Διαβάστε αναλυτικά:

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 14η αγωνιστική έως και την 18η αγωνιστική της κανονικής περιόδου της EKO Basket League έχει ως εξής:

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:45 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 15:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 3
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΡΙΣΑ ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-1-2020
PAOK SPORTS ARENA 17:45 ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ ΕΡΤ3 live
ΟΑΚΑ 21:30 ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ COSMOTE SPORT 4HD live
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-1-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 2
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΑΕΚ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 1
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 17:45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΡΤ Sports live
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-1-2020
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 19:30 ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΡΤ Sports live
OAKA 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT COSMOTE SPORT 4HD live
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-1-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ 17:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA -ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS ΕΡΤ Sports live
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ COSMOTE SPORT 4HD live
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 3
PAOK SPORTS ARENA 15:45 ΠΑΟΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 1
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΗΡΑΚΛΗΣ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 4
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-1-2020
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 19:15 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΑΕΚ ΕΡΤ 2 live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 3
Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 15:30 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 2
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 4
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-1-2020
Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 19:00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΑΡΗΣ ΕΡΤ 3 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 27-1-2020
ΟΑΚΑ 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ COSMOTE SPORT 4HD live
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1-2-2020

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV/Web-tv
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:45 ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 2
ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ Sports live
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:45 ΛΑΡΙΣΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 4
ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 15:45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΗΡΑΚΛΗΣ BLSHOW ΕΡΤ Sports, ΕΡΤ PLAY 1
ΚΥΡΙΑΚΗ 2-2-2020
PAOK SPORTS ARENA 16:45 ΠΑΟΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS ΕΡΤ Sports live
ΣΑΒΒΑΤΟ 15-2-2020
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ Sports live
ΤΕΤΑΡΤΗ 26-2-2020
ΟΑΚΑ 18:00 ΑΕΚ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS COSMOTE SPORT 4HD live
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Α1

Δειτε επισης

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της πρεμιέρας της Basket League! (pic)

Η Basket Leasgue με καθυστέρηση μιας βδομάδας ανοίγει αυλαία αύριο (24/10) με το πρόγραμμα…