Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

ΓΣ Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου (Κυριόγλου)

Γ&Ε Μπουρνάκη 13.00 Ερμιόνη-Νέο Ληξούριο Χρηστίδης Π.-Νικολοπούλου (Πετρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ηλυσιακός Κοτσίμπος-Χουγιάζος (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Π.Φάληρο Ντάσης-Ξηροκώστας (Κωστής)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παναχαϊκή Γιακείμη-Σιδέρης (Ελένης)

Δ.Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Αχαγιά 82 Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ζερδεβάς)

Τετάρτη 8 Ιανουαρίου

Ληξουρίου 14.00 Ληξούρι-Γλαύκος Χρηστίδης Ηλ.-Μαρτινάκος (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Νάξου 15.00 Φανάρια-Αργοναύτης Τρ. Καμήτσος-Ελ Ανύ

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου Κατσαπρακάκης-Σκανδαλάκης (Παππάς)

Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Κάλφα)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Πολυχρόνης-Ζιώγτας (Παπαδόπουλος Κ.)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπολους 17.00 Άρης Θήβας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Δεσάρτης)

Βυζαντινό Α.Κ. 15.00 Πέρα-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Γιαννούλης Στ.-Τσάλλας (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΣΚ Ιωάννινα Τζιοπάνος Γ.-Τσάνταλη (Κουσαϊτης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Καντερές (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Αναγέννηση Καρδίτσας Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αετοί Βέροιας Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Σαμάλης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αριστοτέλης Φλώρινας Παγώνης-Παζώλης (Καραδήμας)

Τετάρτη 8 Ιανουαρίου

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Τιτάνες Παλαμά Κάννης-Διαμαντής (Πουλής)

4ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Χρ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Πανσερραϊκός Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μ. Αλέξανδρος Σελεβός-Κώνης (Κασαπίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Κένταυρος Καλ. Ντούρας-Μπακάλης (Βαφείδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Κολοκυθάς-Αγραφιώτης Β. (Ανδρίτσος)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ. –ΔΕΚΑ Παπαγεωργίου-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξάνθης Μπούγλος Π.-Τοπαλίδης (Παραλυκίδης)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της τρίτης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλο…