Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Αχαγιά 82 Κατσαπρακάκης-Καραμπιτσάκος (Αλετράς)

Γ.&Ε. Μπουρνάκη 17.00 Ερμιόνη-Παναχαϊκή Μαυρέλης-Κοτσώνης (Πετρόπουλος)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Άρης Νίκαιας Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Π. Φάληρο Κρεσταινίτης-Κουτσοδήμος (Βακαλόπουλος)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟ Κορίνθου Μπούκας-Κούλης Χαρ. (Κωστής)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ηλυσιακός Ντάνος-Χουγιάζος (Θεοδοσόπουλος)

Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Γρίβα-Λαζαρίδης (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Τζίμης-Ραπτογιάννης

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΚ Χαλκίδας Καρπάνος-Καρανικόλα Αλ. (Ζερδεβάς)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσακαλογιάννης-Δολγύρας (Δεσάρτης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Φασόλης-Σιδέρης (Παππάς)

Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας Αντωνιάδης-Γιαννακόπουλος Φ. (Σταμάτης Φ.)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ουσταμπασίδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ευστρατίου)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Πέρα Κοτσίμπος-Ασημακάκη (Χριστινάκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αριστοτέλης Φλ. Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Β. (Μόρφη)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αετοί Βέροιας Θεοδώρου-Θρασυβουλίδης (Κουσαϊτης)

ΚΓ Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αναγέννηση Καρδίτσας Αγραφιώτης Γρ.-Ντόντης (Τσιγκέλης)

Κέρκυρας 14.30 Φαίακας-Αίολος Τρικάλων Διαμαντής-Βίννης (Πουλής)

Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-Νίκη Βόλου Δέλλας-Τσάνταλη (Ελευθεριάδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σελεβός-Κολοκυθάς (Χλωρός)

4ος Όμιλος

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Σερρών 18.00 Πανσερραϊκός-Κένταυρος Καλ. Φουντζήλας-Κώννης (Δραγκίογλου)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Λεύκιππος Ξάνθης Δημάδης-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Μαντουλίδης Σαρακενίδης-Δικταπανίδης (Μηλιάρας)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ίκαροι Σερρών Γιαννούλης Στ.-Μπούγλος Γ. (Λαδόπουλος)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μ. Αλέξανδρος Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος (Δέλλας)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιμητόπουλος-Τζεκάκης (Σακελλαρίου)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Λάμπης Χαραλάμπους
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Στην Μυκόνο και του χρόνου ο Τσάμης! Η ανάρτηση της ομάδας [pic]

Με δεδομένες τις ελάχιστες πιθανότητες να ξαναρχίσει το πρωτάθλημα σε Β και Γ Εθνική, αρκε…