Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της πρεμιέρας της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Οι διαιτητές της πρεμιέρας της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

  • ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΟ Γλαύκος Χριστινάκης-Καραμπιτσάκος (Ζώης)
  • Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Ακράτα Μαρτινάκος-Αγγελής (Πετρόπουλος)
  • ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΟΚ Χαλάνδρι Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)
  • ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΚΑΟ Κορίνθου Ελ Ανύ-Μάρκου (Βακαλόπουλος)
  • Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΕΝ Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Μαυρέλης (Αλέτρας)
  • ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας ΓΝΟ-Ηλυσιακός ΑΟ Ζιώγας-Μελισσάρης (Παππάς)
  • Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΓΕ-ΑΟ Αχαγιά 82 Λαμπίρης-Λεβεντάκος (Κωστής)

2ος Όμιλος

  • ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας Χρηστίδης Π.-Αναστασόπουλος
  • Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟΝΣ Μίλων Αναστασίου-Βελέντζας (Παπαδόπουλος Στ.)
  • ΚΓ Σχηματαρίου 15.00 ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά Κουτσοδήμος-Λάμπος (Δεσάρτης)
  • ΚΓ Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΣ Άρης Θήβας Φάκαρος-Σκανδαλάκης (Τηγάνης)
  • ΚΓ Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα Χριστοδουλάκης-Σκουλαρίκης (Παπαγιαννόπουλος)
  • Κλ. Αγίου Δημητρίου Νέο 17.00 ΚΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Γεράνιος-Κιουλάφας (Μπουρνάς)
  • Τάσος Καμπούρης 14.00 ΑΚ Χαλκίδας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Κάλφα)

3ος Όμιλος

  • ΕΑΚ Παλαμά 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΦΟ Αριδαίας Μελανίδης Μ. –Χατζηκώστας (Τέγα)
  • Νέο Κλ. Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Τζεκάκης (Τσιγκέλης)
  • ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας-ΓΑΣ Μελίκης Μαντήλας-Κάνης (Πουλής)
  • ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 ΑΟ Αίολος Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σαρακενίδης-Τοπαλίδης (Κουσαϊτης)
  • ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΓΣ Νίκη Βόλου Σιταρίδης-Δέλλας (Μανάσης)
  • Δημ. Βικέλας 17.00 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλώρινας Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

  • Χρ. Χριστοδούλου 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων Γιαννούλης Αν.-Λάλλα (Σαλικίδης)
  • ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Μακεδονικός Σελεβός-Τσάνταλη (Βαφείδης)
  • ΔΑΚ Σερρών 18.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός-ΑΟΚ Ίκαροι Τρικάλων Παπαθανασίου-Αναστασιάδης (Γιαβρής)
  • Αγ. Παύλος Χαλκ. 18.00 ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτεια-ΜΕΝΤ Λυγούρας-Κουφούδης (Αρναούτογλου)
  • ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Μέγας Αλέξανδρος Κολοκυθάς-Ηλιόπουλος (Τζιοπάνος)
  • 11ος Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης Καρακώστας-Γεωργούλης (Λαδένης)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ματσαγγούρας: ”Σε 15 μέρες θα είμαστε πανέτοιμοι”

Ο Άρης Θήβας πέτυχε τη νίκη της αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική επικρατώντας στο ντέρμπι του Ερμ…