Κεντρική Basket League Το πρόγραμμα της Basket League έως την 16η αγωνιστική

Το πρόγραμμα της Basket League έως την 16η αγωνιστική

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 13η έως την 16η αγωνιστική της κανονικής περιόδου της Betshop Basket League:

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
PAOK SPORTS ARENA 17:30 ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:30 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΑΡΗΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COSMOTE SPORT 4HD live
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 15:30 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-1-2019
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 14-1-2018
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:30 ΚΥΜΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΠΑΟΚ Basket League Show ΕΡΤ2
OAKA 17:00 ΑΕΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA COSMOTE SPORT 4HD live
ΠΕΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:45 ΚΥΜΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:30 ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-1-2019
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 21-2-2019
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-1-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
PAOK SPORTS ARENA 17:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ ΕΡΤ2 live
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΧΟΛΑΡΓΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2 (η τηλεοπτική μετάδοση ξεκινά από τις 15:30)
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS Basket League Show ΕΡΤ2
Δ.Γ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-1-2019
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 17:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΡΤ2 live
ΣΕΦ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΥΜΗ COSMOTE SPORT 4HD live
ΔΕΥΤΕΡΑ 28-1-2019
ΟΑΚΑ 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΑΡΗΣ COSMOTE SPORT 4HD live
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΠΕΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 15:45 ΚΥΜΗ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS Basket League Show ΕΡΤ2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 15:45 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΔΕΥΤΕΡΑ 4-2-2019
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ ΕΡΤ2 live
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Σιαφάκας
Περισσότερα σε Basket League

Δειτε επισης

Διπλή αλλαγή στους τελικούς της Basket League

Ο τέταρτος αγώνας για τις θέσεις 3-4 στη Stoiximan Basket League ΑΕΚ- Προμηθέας Πάτρας θα …