Κεντρική Β' Εθνική Ανέλαβε την ευθύνη ο Γιαουρτόγλου

Ανέλαβε την ευθύνη ο Γιαουρτόγλου

giaourtoglou

Ο Πανερυθραϊκός έχασε από τον Έσπερο Καλλιθέας με 81-82 και ο Λουκάς Γιαουρτόγλου θέλησε να… απολογηθεί για την εμφάνισή του στο ματς. Συγκεκριμένα έγραψε:

“Δεν συνηθίζω να βγάζω τις σκέψεις και τα συναισθήματα μου στο διαδίκτυο,αλλά επειδή είναι η πιο δύσκολη περίοδος στα 6 χρόνια που είμαι στον ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟ, θέλω να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Για 38 λεπτά χτες αποδείξαμε κυρίως στους εαυτούς μας ότι δεν είμαστε η ομάδα που δείχναμε τις 4 πρώτες αγωνιστικές… Δυστυχώς,όμως, ο αγώνας διαρκεί 40 λεπτά. Ο μοναδικός υπεύθυνος για την κατάληξη του αγώνα είμαι εγώ, γιατί δεν έδωσα το δικαίωμα στην ομάδα μου να διεκδικήσει κάτι στην τελευταία επίθεση,που ίσως να μας έδινε τη νίκη. Η ΟΜΑΔΑ στο τέλος της χρόνιας θα πετύχει τον στόχο της. Το μόνο που θέλουμε εγώ και οι συμπαίκτες μου είναι να συνεχίσετε να μας στηρίζετε στους αγώνες όπως κάνετε μέχρι τώρα και θα σας το ανταποδώσουμε…”.

Περισσότερα από Γιάννης Μαστρογιάννης
Περισσότερα σε Β' Εθνική

Δάφνη: Παράπονα για τη διαιτησία με το Αιγάλεω (pic)

Η Δάφνη εξέφρασε τα παράπονα της για τη διαιτησία στον αγώνα με το Αιγάλεω Η Δάφνη δεν τα …