Κεντρική Γ' Εθνική Αυτοί είναι οι διαιτητές για την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Αυτοί είναι οι διαιτητές για την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής

Εγιναν γνωστοί οι διαιτητές για την πρώτη αγωνιστική της Γ’ Εθνικής που ξεκινά αυτή την εβδομάδα.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Μεγαρίδα Γεράνιος-Τσακιράκη (Ηλιόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Πίγκας)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Ιωνικός ΝΦ Τσολάκος-Τηγάνης (Φαλούκας)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούρι-Λέοντας 2014 Κουτσοδήμος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πέρα Φραγκούλη-Χρηστίδης Ηλ. (Μπεσκάκη)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Πλιάκας-Φασόλης (Θεοδοσόπουλος)

Νίκαιας 17.00 Άρης Ν.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αργυρούδης-Νερομηλιώτης (Τζουβάρας)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 15.00 ΚΑΠ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κώτσου-Χατζημάρκος (Λιμνιάτης)

Δύο Αοράκια 13.00 ΟΦΗ-ΑΣ Καλλιθέα Ρόδου Ζιώγας-Μελισσάρης (Γιαννακουδάκης)

ΣΕΦ (βοηθ.) 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Άρης Θήβας Μαρίγλη-Ροδίτης (Πόθου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Λοκρός Αταλάντης Καρανικόλα Αλ. –Μαραγκάκης (Ζώης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Καμήτσος-Τσακολογιάννης (Ζερδεβάς)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Δειλινό Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Σταματόπουλος)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ερμής Σχηματαρίου Καρακωνσταντόπουλος-Αντωνίου Γ. (Παπαγιαννόπουλος)

3ος Όμιλος

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Δόξα Λευκάδας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Χλώρος)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νικόπολη Πρέβεζας Βασιλόπουλος-Δέλλας (Καλότσης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΠΑΣ Γιάννινα Γαζέτας-Λουλουδιάδης (Αυδής)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Εύαθλος Μακ. Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης (Μανάσης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Μαντουλίδης Τσουμαχίδης-Γεωργούλης (Πλεξίδας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Κοντογιάννης (Κουσαϊτης)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ζέφυρος 02 Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ευκαρπία Γραικός-Αναστασιάδης (Πολυχρονίδης)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Λεύκιππος Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Βαφείδης)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Απόλλων Καλ. Τζιοπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Σακελλαρίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μακάμπη Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-ΔΕΚΑ Καλέσης-Λαδάς (Θωμόπουλος)

Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Γιάννης Μαστρογιάννης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Ανατροπή – Το ΑΣΕΑΔ ακύρωσε τη μεταγραφή του Βισνιέφσκι

Η Νίκη Αμαρουσίου νίκησε τη δικαστική μάχη στην υπόθεση του Ντέιβιντ Βισνιέφσκι. Ο ταλαντο…