Κεντρική Γ' Εθνική Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής!

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής!

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 24ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

ΔΚΓ Αιγίου (κ.θ.) 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Οίαξ Ναυπλίου Τσολάκος-Λαζαρίδης (Μάρκου)

ΕΑ Πατρών (κ.θ.) 17:00 ΕΑ Πατρών-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ασημακάκη-Μπιστιντζάνος (Ρόζης)

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Κιουλάφας-Ασλανίδης (Ζερβούδης)

Απόλλωνα 17:00 Απόλλων Σμύρνης-ΑΟ Γλαύκος Νάκας-Καρανικόλα Αλ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)

ΚΓ. Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-ΑΟ Ακράτα Ντάνος-Καλογριάς (Ελένης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος ΑΟΠΑ Χουγιάζος-Κατσαπρακάκης (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 5 Μαΐου

Χίου 19:30 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΑΟΚ Χανιά Μαρίγλη-Μυλωνάς (Τσαρδάκας)

Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΣ Λοκρός Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα (Ναλετάκης)

Κυριακή 6 Μαΐου

Νέας Πεντέλης 17:00 ΑΕ Πεντέλης-ΠΟΚ Έσπερος Πολυχρόνης-Ζιώγας (Σταματόπουλος)

Αγ. Δημητρίου Νέο 17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Νίκαιας Σκαλτσής-Τηγάνης (Δημητριάδης)

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Κοτσίρης (Τζουβάρας)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Έσπερος Λαμίας Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 Νίκη Βόλου-Νικόπολη Πρέβεζας Λουλουδιάδης-Παπαθανασίου (Γκουντέλιας)

Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-Φαίακας Κέρκυρας Φουτζήλας-Παπαδόπουλος Χ. (Μελανίδης)

Μπάρας Τρικάλων 17:00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων-Πρωτέας Γρεβενών Τσουμαχίδης-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ιωνικός Ιωνίας Καρακώστας-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

2ο Κλ. Αγρινίου 17:00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Καμήτσος-Μαρινάκης (Πατσατζόπουλος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΟΚ Βέροιας Τζιοπάνος Γ.-Μαλτέσιος (Χαραλάμπης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 6 Μαΐου

Πολύγυρου 18:00 ΑΟ Πολύγυρου-Κένταυρος Καλλικράτειας Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Βαφείδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-ΧΑΝΘ Σιταρίδης-Σελεβός (Πολυχρονίδης)

Μαντουλίδη 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΓΑΣ Κομοτηνή Παργιανόπουλος-Λελούδας (Δέλλας)

Μακεδονικού 18:00 ΑΣ Μακεδονικός-ΠΣ Ευκαρπίας Πετανίδου-Κουκουλεκίδης (Σιμητόπουλος)

ΔΑΚ Ελευθερούπολη 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΜΕΝΤ Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Μπρίγκος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Ορφέας Ν. Σκοπού Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Λαδένης)

Load More Related Articles
Περισσότερα από eBasket.gr
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Οι Αγγελόπουλοι φτιάχνουν γήπεδο 15.000 θέσεων! (pic)

Οι Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος αποφάσισαν να φτιάξουν νέο γήπεδο, όπως αποκάλυψε τ…