Κεντρική Γ' Εθνική Γ΄Εθνική: Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής

Γ΄Εθνική: Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής

Γνωστοί έγιναν από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης οι διαιτητές και οι κομισάριοι της δέκατης έβδομης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής. Οι αναμετρήσεις των τεσσάρων ομίλων θα διεξαχθούν όλοι την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά:

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

  • Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Ζάρκος)
  • Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)
  • ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΟ Μελισσίων Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)
  • ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)
  • Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Ντάσης (Κουλούρης)
  • Καλαμάτα 1980-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ.-Μελισσάρης (Ηλιόπουλος Σπ.)
  • Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΠ Μαντήλας-Μπιτσιζάνος (Ρόζης)

2ος Όμιλος

  • Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)
  • Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Έσπερος Λαμίας Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Πετράκης Ν.)
  • Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Άρης Πετρούπολης Μαρίγλη-Ροδίτης (Παντελής)
  • Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕΕ Παναγίτσας Λαμπίρης-Μπακετέα (Φαλούκας)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζώης)
  • Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Ευστρατίου)

3ος Όμιλος

  • Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)
  • Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Βέροια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Καραλής)
  • Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)
  • Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)
  • Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου Ντόγκας-Χρυσάφης (Γκαρζονίκας)
  • Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Λελούδας (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

  • Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Καλ.-Απόλλων Καλαμαριάς Εκιζόγλου-Καλέσης (Σακελαρίου)
  • Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)
  • Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)
  • Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαφειάδης)
  • Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Γεωργούδης-Γκούτας (Φωτιάδης)
  • Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Γκουρτζελίδης)
  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Πετανίδου (Σιμητόπουλος)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Στις 17/5 στο ΔΑΚ Καλαμαριάς η εθελοντική αιμοδοσία

Ο Απόλλων Καλαμαριάς έδωσε λεπτομέρειες για την εθελοντική αιμοδοσία που θα πραγματοποιηθε…