Κεντρική Γ' Εθνική Οι διαιτητές της τρίτης αγωνιστικής

Οι διαιτητές της τρίτης αγωνιστικής

Συναρπαστικές “μάχες” αναμένεται να δούμε και την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 29/10. Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης με ανακοίνωση της έκανε γνωστούς τους διαιτητές των αναμετρήσεων.

Αναλυτικά:

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

  • Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΠ Καμήτσος-Λεκατσάς (Ζάρκος)
  • ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλεξ. (Παπαδόπουλος Στ.)
  • ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών – Έσπερος ΑΟΠΑ Πολυχρόνης-Τηγάνης (Ρόζης)
  • ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Κωστής)
  • Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερβούδης)
  • Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ολυμπιάδα Λεχ. Κουτσοδήμος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)
  • Τέντας 17.00 Καλαμάτα 1980-Γλαύκος Ορφανός Ιορ.-Δαβιδέλης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

  • Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Λοκρός Λογοθέτης-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)
  • Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Λύρας-Τζίμης (Πετράκης Νεκτ.)
  • Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Έσπερος Λαμίας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής (Σαλαβός)
  • Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Πετρούπολης Φασόλης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Κιουλαφάς-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
  • Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

  • Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Λελούδας (Μιζίκος)
  • ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ζέφυρος 02 Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)
  • Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΟΚ Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)
  • Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)
  • Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)
  • Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αγρίνιο Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

  • Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλικρ.-ΜΕΝΤ Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Θωμόπουλος)
  • Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλ. Σιταρίδης-Τσούλης (Μήτσιου)
  • ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλικίδης)
  • Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγυρου-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Καλέσης (Βαφείδης)
  • Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)
  • Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Φουτζήλας-Σελεβός (Μπρίγκος)
  • Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Εκίζογλου-Λαδάς (Γουρτζελίδης)
Περισσότερα σχετικά άρθρα
Περισσότερα από Δημήτρης Ιωαννίδης
Περισσότερα σε Γ' Εθνική

Δειτε επισης

Παπαδάτος:”Μας περιμένει σκληρή δουλειά”

Με νίκη ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του στην Γ’ Εθνική ο ΑΟΠΦ, με την ομάδα μας να επικρατεί …